Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Solomid Jannát komolyan...

Solomid Jannát komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Supportként hihetetlenül jobban lehet használni mint mid-en szerencsétlenkedni...

2012. jún. 29. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? Te ezt a felesleges kérdést komolyan gondolod?
2012. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nem tudom eldönteni hogy tényleg lehet vele így csinálni és trollkodtak velem vagy csak én vagyok béna vele nem supportként.
2012. jún. 30. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Így már sokkal több értelmet nyer a kérdés. :D Szerintem is Janna akkor jó, ha van mellette valaki. Nem túl könnyű egyedül gyilkolásra használni.
2012. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egy speed rúnázott janna, lvl 7-en kb 500-as ms-el komoly gang forrás. a slow/tornado mellett pedig lehetetlen elfutni előle. ha midre tud menni, akkor amíg ő lvl 7, a többiek 4-5 körül tengődnek legalább 3-4 killt simán be lehet húzni vele.


solo mid janna nagyon erős.

2012. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden karakter erős ha jól tudnak vele játszani (evelynn csak félig :) )


én voltam jannával miden és lehet vele alázni rendesen

2012. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!