Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ez jó lenne...

Szerintetek ez jó lenne Skyrimben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a High Elf-re mindenki azt mondja hogy tiszta mágus,de akkor szerintetek a Wizard taktikával lehet erős?

A wizard taktikában szereplő iskola ágak:

Destruction

Conjuration

Alternation

Restoration

+[Enchanting] ami nem szerepel de szerintem azis fontos..

Na szóval szerintetek erős lehetek,vagy inkább próbáljak más taktikát,az illúzionista nem tetszik annyira,ezért választottam a Wizardot.A HEAVY ARMOR-T VEGYEK FEL VÁLASZOLKAT,KÉREM NE IRJÁK LE EZT A VÁLASZT MERT SZERINTEM MÁGUSNAK NEM ILLIK HEAVY ARMOR,UGYHOGY LÉCCI NE IRJÁTOK LE!

Köszönöm ha nem irod le,és ha válaszolsz!



2012. jún. 30. 07:26
 1/2 Snl.Drako ***** válasza:

Ha komoly sebzést akarsz kiosztani, akkor felejtsd el a mágust. A Destruction egyszerűen gyenge, a Conjuration 30. szint után nevetséges, az Alteration mester szintű varázslata jó lenne, ha nem 30 másodpercig tartana (Stability Perk-el 45) Restoration meg akármit csinálsz, úgyis menni fog fel, mint a talajvíz. Ha megfelelő Smithing Skill-t gyúrsz ki magadnak, akkor tökmindegy, mit veszel, ha páncél, akkor mindencépp eléred a maximumot, ami fölött már nem véd a páncél. Ha a kelléktáradban 567 armor rating van kiírva, akkor nem érdemes tovább menni, mert maxon vagy (80% sebzést nyel el a páncél, ennél tovább sehogy se mehetsz). Amit javaslok, hogy a Restoration Necromage perkjét vedd meg, változtasd a karaktert vámpírrá, így minden őt irányozó alkímia, spell és enchantment +25% bónusz erőt kap. Maxold ki az Alchemy, Enchanting Skilleket, és minden perket, ami az erejükhöz ad. Nyilván pl a Purity Perk, Snakeblood még nem szükséges. Ezután pakold fel magad Grand vagy Black Soul Gem-ekkel, mind megtöltve Grand Soul-okkal, vegyél három adag ruhát, olyan alkímiai összetevőket, amik fortify enchanting tulajdonsággal rendelkeznek (legalább kétfélét, és mindkettőből többet) és csináld ezt:

1 csinálj egy fortify enchanting italt

2 idd meg

3 az első adag ruhából sapkát, nyakláncot, kesztyűt és gyűrűt tudsz csak alapból, ha nem használsz modot, ezeket enchantold fortify alchemy-val

1. lépés

2. lépés

3. lépés

4. az utolsó körben rakj hozzá egy fortify smithing-et, és kész a craftoló cuccod

5 csinálj egy fortify smithing italt

6 idd meg

7 craftolj fegyvert (a baltáknak van általában a legnagyobb DPS-ük (damage per second, másodpercenkénti sebzés))


Persze fegyver nélkül is megpróbálhatod, de modok nélkül harmat gyenge leszel. Igen, az alkímia kell, mert elképesztő tápos. Nekem a saját Altmer Mage-emnek van olyan potionja, amit ő csinált, és az összes elementális sebzés (tűz, jég, villám) 140%-át védi ki. Igen, 140%-át. Mellesleg, ha Alteration skill Mage Armor perk-re hajtasz, akkor úgyse fogsz páncélt felvenni, mert az blokkolja a perket.


Összegezve:

Dobd hozzá az Alchemy-t, légy vámpír, mert úgy erősebbek a potion-ok és a Restoration gyógyítások(Necromage perk, KÖTELEZŐ), meg az Alteration páncél spellek. Ha meg komolyan zorall karaktert akarsz, ragadj kardot.

2012. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csalni akarsz, akkor csináld azt amit ez első írt. Az az alchemy/enchantingos szutyok az elég nagy hiba a játékban, és rohadt élvezhetetlenné teszi a játékot, szerinted van értelme így? Olyan mintha GodModeban nyomnád...
2012. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!