Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná hogy, hogy kell...

Valaki leírná hogy, hogy kell a GTA San Andreashoz módokat?

Figyelt kérdés

Honnan töltsem le,hogy,hova,hogy aktiváljam?

MINDENT



2012. jún. 30. 11:11
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
én a járműveket,fegyókat gta garage mod manager-rel csinálom
2012. júl. 8. 08:51
 22/41 anonim ***** válasza:

Na akkor 1 kis infó (tapasztalat):

modern mod v2:

mivel modder vagyok, ezért általában manuálisan teszem be a dolgokat! sokáig így is ment, aztán 1x gondoltam hogy felteszem a modern mod v2 őt (csak a pár épület miatt), aztán visszarakom a sajátmagam készített gta3.img-t! volt kb. 5 biztonsági másolat különböző helyeken (köztük 2 másik vinyón) erre a modern mod v2 mivel autotomata, fellülírta az összest! a tökéletes mesterművemet (az összest) lecserélte erre a (szakmai szempontból) gagyi modra!


gta garage mod manager:

mint mondtam szép és jó a program, csak 1 bökkenő! a ggmm SEMMIT nem módosít a gta3.img-n! szóval ha pl. újratelepítés elött lemented a gta3.img-t utána azt fogod észrevenni hogy minden az eredeti!


Am még szép hogy lehurrogom! PROFI MODDER vagyok! az én dolgom nem az hogy 1szerűen csináljam hanem az hogy PONTOSAN! és ez a pontosságot a ggmm nem tudja kivitelezni! ez csak az ilyen 1szerű felhasználóknak jó mint ti!

2012. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
˝MODDER˝ linkelj már be egy modot ami a tied! Te modder én scripter :D. MTA San Andreas-hoz készítek ˝egyedi˝ scripteket/mapokat... és eléggé megvannak elégedve a cuccaimmal. Ha kérnek valamit én megcsinálom. (bocs az OFF-ért)
2012. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Én multihoz való dolgokat (még) nem tudok csinálni, de amíg a gépemen nincs net addíg nem is akarok!

én olyan modokkal foglalkozom ami a gta3.imt-t módosítja, szóval (majdnem) minden modell és textúra!

am linkelni nemtudok mivel internet nélkül nem igazán lehet feltölteni semmit! (a gyengébbek kedvéért: telóról vagyok)

2012. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

van olyan modom hogy azt irja hogy az IMG Tool segítségével rakjak egy .dff és egy .txd fájlt a gta3.img-be.

ezt hogy kell?

2012. júl. 8. 10:31
 26/41 anonim ***** válasza:

1. Nyisd meg az img tools-t!

2. (fent) file -> open! itt keresd ki a gta3.img-t (a gta mappájában van 1 models mappa, na abba lessz)

3. edit -> find! ide írd be a letöltött fájlok (.dff és .txd) közül az 1ik nevét!

4. ha megvan akkor: jobbklick -> replace!

5. na itt keresd ki a letöltött fájlok közül az 1iket (pont azt amelyiket kijelölted)!

a 3. 4. 5. lépést ismételd meg a másik fájlal, és kész is!

2012. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Am én is telórol vok :) még egy hétig azon is leszek.
2012. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

ó bammeg beszart a GTA-m az eddigi munkám kárba veszett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZ MOÉRT LEHET?

2012. júl. 8. 13:27
 29/41 anonim ***** válasza:

hogy szart be, mit csinál?

am meg mentsed el a gta3.img-t (meg ha mást is módosítottál akkor azt is) és telepísd újra a játékot! ha kész akkor másold vissza a gta3.img-t és kész!

2012. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
ok
2012. júl. 8. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!