Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen akció, vagy horror...

Milyen akció, vagy horror játékokat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Gta szóba se jöhet!

Valamilyen jó akció,vagy horror játék kellene,csak nem jut eszembe semmi!:)Nem rossz a gépem,írhattok bármilyen gépigényű játékot!

Előre is köszi a fáradozást:)


2009. júl. 9. 03:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Alien versus Predator 2 az egyetlen olyan játék, amitől tényleg beszartam, de ennek ellenére élveztem és marha jó volt. A tengerészgyalogos küldetés végigjátszásához készíts ki egy nagy rakat tiszta alsógatyát.

Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy már több éves játék.

2009. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Resident Evil, Crysis.A prímet nálam az új "Stalker clear sky" vitte. Nagyon komoly.. és szórakoztató ez a játék (és magyar). Ezek elégé gép igényesek egyébként.
2009. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én a Clive Barker's Undying -ot ajánlanám Neked. Ha érdekel a tesztet itt találod róla: [link]
2009. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk,nálam is volt egy olyan játék amitől beszartam,de az nem más volt mint a Nosferatu!Este koromsötétben fejhallgatóval tuti a para!:)

Igazábó én akció játékok közül olyasmire gondolok mint a max payne,made man,maffia,the godfather,stb!

2009. júl. 9. 15:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Elírtam:Igazából
2009. júl. 9. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Dead Space
2009. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Prototype. Főleg xbox360-on, de készült pc verzió is. íme egy kis ízelítő, ha nem ismernéd: http://www.youtube.com/watch?v=JvsUkUaJjYs
2009. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A Prototype nagyon jól néz ki!
2009. júl. 9. 21:43
 9/13 A kérdező kommentje:

Service Pack 3-mat nem akarom felrakni a gépemre,pedig ez a Prototype jól néz ki!

Írnátok olyanokat amihez max Service Pack 2 kell(mert az van?

Gépigény ezen kívül nem számít!

2009. júl. 14. 00:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Silent Hill
2009. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!