Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet letölteni a Battlest...

Hol lehet letölteni a Battlestrike:Berlin felé az út című TELJES játékot?

Figyelt kérdés

Rengeteget próbálkoztam már vele.Hiába töltöttem le úgy,hogy teljes játéknak volt írva,mindig csak a demó települt fel.Próbáltam már torrenttel is letölteni,de az eredmény ugyanaz maradt.Próbáltam Cd-ről is felrakni,ott viszont ezt írta ki:"nincs meg a fájl."(eredeti Cd-ről van szó,nem valami házilag írtról,ugyanis PCGuru újságból való). A DirectX is nem egyszer települt fel,illetve maradt fent a gépen.Valaki könyörgöm,mondjon egy olyan(lehetőleg már tesztelt és valóban a TELJES játék töltődik le és települ fel,nem pedig a demó)linket,amiről le lehet a játékot TELJES verzióban szedni(nem baj,ha angol)?

(Ui.:Elnézést,ha netán frusztráltan fogalmaztam meg,de nem egy-két órát,hanem úgy összesen fél napot pocsékoltam(ha a rendszer engedné,szívesen használnék más szót a pocsékolás helyett)el,feleslegesen sz*rság demók telepítésére és reméltem,hogy csak EGYSZER nem egy demó települ fel.)


2012. júl. 1. 12:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!