Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 Arcade (jasper)...

Xbox 360 Arcade (jasper) milyen tulandonságai vannak?

Figyelt kérdés
Hány évig bírja általába az arcade? Sok hibája lehet (3 ledes lehet-e)? És nem csak az újakra gondolok hanem a pár évvel ezelőttiekre.

2012. júl. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy slim azért már újabb, jobban is van tervezve, az kevésbé lesz 3ledes. Xboxoknak az a baja hogy rossz a hűtése, nagyon felmelegszik, aztán gyorsan le is hűl, és ez nem tesz jót a belsejének.
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gabesz2012 válasza:

Szia!

Ha jasperes akkor ne aggódj a felmelegedés miatt!Kicsi a valószinűsége,h 3 ledes lesz,ezekben már megvan oldva a hűtés.A slim kisebb,halkabb,van benne optikai kimenet(5.1-es headsett-hez jó)hardveres különbség nincs köztük.Arra figyelj,h 2008 útáni legyen,azóta rakják bele a jaspert!Nekem a régi gépem(már eladtam)lassan 5 éves,de még tökéletesen müködiK!(haverom vette meg)Remélem segítettem.

Szia

2012. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabesz2012 válasza:
Még valami,winchestert vegyél hozzá,nem csak halkabb lesz,gyorsabban tölt,és az olvasófej élettartalmát is jelentősen növeli(én 4 éve játszom a live-on,rengeteg ismerőssel,de még nem hallottam senkitől,h 3 ledes lett volna a gépe.Viszont ha használtan veszed,sztem nézesd meg 1 konzol boltban előtte,ők megmondják milyen állapotban van(az állapot felmérés ingyenes)
2012. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!