Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a fifa 12 nek?

Mi a baja a fifa 12 nek?

Figyelt kérdés
Hali eddig ment a játék szépen de most ha el akarom indítani nem csinál semmit tölt és abbahagjya a folyamatoknál ott van hogy fifa config de nem jeleníti meg. Probáltam újra rakni de nem lett jobb.

2012. júl. 2. 02:59
 1/8 A kérdező kommentje:
ki próbáltam és a összes többi játéknál ami origines ezt csinálja
2012. júl. 2. 03:21
 2/8 azem válasza:
originbe hányszor vagy regisztrálva?
2012. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1x és eddig működött mindig most kezdte el nem tudom miért. a háttérbe fut a fifa exe meg az origin szerint játékba vagyok csak nem nyitja meg.
2012. júl. 2. 15:54
 4/8 A kérdező kommentje:
újra raktam az origint de így se jó.. ha a fifa configot nyitom meg akkor ki hozza a configot ahol el lehet indítani de nem indul ha az exe re akkor el kezdi használni a felhőadatokat 100 becsukja és semmi (ilyenkor kéne a játéknak indulnia) már semmi ötletem sincs :S
2012. júl. 2. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Frissíteni kell az origin-t!


[link]

2012. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
origin mindig ki írja ha van frissítés és mint már mondtam újra raktam szóval akkora legfrissebbnek kéne fent lennie
2012. júl. 5. 14:42
 7/8 A kérdező kommentje:
újra raktam az origint most már azt is csinálja hogy automata inditásnál kb 1 órálval indul el miután felállt a gép.
2012. júl. 6. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad azt a linket amit bemásoltam?

Hiába töltöd le a legújabbat, nem fog elindulni, csak ha azzal frissíted.

2012. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!