Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Harry Potter és a Félvér...

A Harry Potter és a Félvér herceg játékkal játszok és sötét a képernyő. Valakinek ötlet, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok hogy a monitorom túl sötét és mivel a játékban sincs a beállításoknál hogy fényerő, vannak pályák, amit nem tudok teljesíteni (amikor Pitont és Malfoyt kell követnem), mert nem látok semmit sem, csak a karakteremet. Hol kellene ezt állítani?

2012. júl. 2. 12:50
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
valószínűleg a monitor menüjében, vagy a videókártya driverében van fényerő beállítás. bár nekem már az is nagyon fura, hogy a játékban nem lehet állítani, mivel ezt szinte kivétel nélkül MINDEN játékban lehet állítani. nézz körül jobban a beállítások között.
2012. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,igen. ez nekem is furcsa. de igazából ezen nem kell mit keresni :D a grafika beállításokban csak annyi van hogy részletesség és felbontás. a monitor menüjében ahogy észreveszem, minden maxon van :/
2012. júl. 2. 13:09
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
kéne lennie részletes beállításoknak, általában van rá egy külön gomb, vagy be kell pipálni egy mezőt, hogy elérhetőek legyenek.
2012. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem igazán. az a baj, hogy már mindenhol néztem. a beállításokban van:

Feliratok

X kamera tükrözése

Y kamera tükrözése

Repülésirányítás tükrözése

Vezérlés beállítások

Grafika, ezen belül -> képernyőfelbontás és Részletesség szintje.

És az a baj, hogy máshol meg nem igazán tudom állítani mármint így a gépen bonyolult helyen mert nagyon béna vagyok hozzá :D De végül is már mindegy mert túljutottam azon a részen valahogy a többit meg nagyjából látom. De azért köszönöm a segítséget :)

2012. júl. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!