Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani nekem valami...

Tudtok mondani nekem valami jóféle játékot?

Figyelt kérdés

Valami könnyed, szórakoztató játékra lenne szükségem.


Most toltam végig a doom3at és a quake4-et, az utóbbi még tetszett is. Szerettem még az Amnesiat, Penumbra-t, Elder Scrolls összest, Gothic trilógiát, Risen 1-2-t, Dead Space mindkettőt...


Szal valami jobb féle rpg kellene, vagy valami jó véres játék, akár fosatós is lehet. Lehet új is, régi is, de inkább valami újat, mert ki szeretném próbálni az új videókártyám :D


Még valami: olyan rég láttam már olyat, hogy sok kemény boss volt a játékban. Létezik még ilyen? :D


2012. júl. 2. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és csak olyan kellene, ami megjelent élvezhető állapotban pc-re is.
2012. júl. 2. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Singularity,FEAR 1-2-3, Condemned, Resident Evil 4, Resident Evil 5
2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Silent Hill
2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Singularityt érdemes kipróbálnod, fosatós, véres, és vannak benne kemény bossok.
2012. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az eleje az,mert valami történik kapsz majd egy kütyüt de ne lőjük le a poént, ha még nem ismered a gamet.
2012. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A singularity-n kívül mindegyiket végigtoltam az évek során azok közül amiket leírtadok :D


Ez viszont jónak tűnik, még 30% és le is jön :D

2012. júl. 2. 23:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Micsoda?:)
2012. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A singularity-ről beszéltem, hogy épp töltöm és még 30% van hátra. Egyébként még aznap este hajnak 5kor feküdtem le, annyira király játék :D Akkor is csak azért, mert 3és fél óra múlva atlétika edzés, és addig aludni is kéne valamit :D
2012. júl. 3. 12:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát tökösök, ez egy marhajó játék volt, csak elég rövidkére sikerült :( Valami más esetleg ami szórakoztató és megfelel a kritériumoknak? :D
2012. júl. 5. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Fallout 3, Fallout: New Vegas
2012. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!