Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed II ben...

Assassin's Creed II ben hogyan tudom kiválasztani a megvett fehyvereket?

Figyelt kérdés
Mert amit megvettem most az van és egy másikat szeretnék amit már régebben vettem a bizonyos Sword of ältair azt irja hogy a space el tudom kiválasztani vagyis nem is irja csak ilyen jellel mutat valamit ki probáltam mindent de nem megy

#Assassin’s Creed #creed II #assII
2012. júl. 2. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj Monteriggioni
2012. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott a kovácsnál sehogy, menj abba az épületbe ahol lakik Ezio és családja,Több bejárati ajtót is találsz,aztán keresgélhetsz, megtalsz mindent amit megvettél, ruhákat, fegyvereket. Bocs, de már játszottam vele és már nem emlékszem annyira.
2012. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kardot akarsz lecserélni egy másikra, akkor csak oda kell menned és fog jelezni hogy meik gombot nyomd meg és kitodd választani.
2012. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!