Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki?! Nem találom...

Segítene valaki?! Nem találom ezt a kérdést az oldalon! (lent) (ninteno)

Figyelt kérdés

Szóval volt pár éve egy nintendo(nes)játékkal kapcsolatos kérdés gondolom ebben a menüpontban,de nem találom.

Úgy emlékszem,hogy a kérdés leírásában egy bizonyos játékot keresett az illető,valami régi Japán nintendo játékot,még képet is töltött fel belőle,és azt a játékot kereste.

Emlékszem,hogy válasz is volt ott és még mondta is,hogy az volt az a játék.

Mivel én is kedvelem a retro nintendot elmentettem akkor valahova a kérdés linkjét,hogy majd valamikor letöltöm én is azt a játékot.Na,hát persze,hogy mostmeg nem találom!

Ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném!És még egy támpont:azt írták a válaszban,hogy a játék neve valami Kung Fu master vagy ilyesmi.



2012. júl. 3. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a képen kanjival volt kiírva a játék neve.
2012. júl. 3. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkoriban még nem is voltam beregisztrálva,de nézd meg ezeket,hátha valamelyik az amire te gondolsz:Yie ar kung-fu,Nekketsu Kakutou Densetsu,Spartan X,Karateka.
2012. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen!!!Spartan X 2 volt az!nem is tudom miért emlékeztem kung fura.nagyon köszi!

Amúgy én is szeretem a Nekketsu szériákat :)

2012. júl. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!