Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Underground 2...

Need For Speed Underground 2 Dyno beállítások?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy ha valakinek van némi tuti tippje az alapokról,hogy mit hogy érdemes,azt megoszthatja itt velünk nyugodtan. :) Olyanokra vagyok kíváncsi,hogy ECU,Turbo és ilyenek beállításain mit hova érdemes állítgani.Ugyanis próbálgatom ezer féle képen,de nem tudok egységesen dűlőre jutni vele.Néha néha rá-rá tapintok a lényegre,de nincs konkrét elméleti tudásom.
2012. júl. 4. 14:02
 1/1 anonim válasza:

Minden kocsit be lehet úgy állítani, hogy jó legyen. Én a következőképpen állítom be a kocsikat (persze a saját vezetési stílusomhoz, nem tudom, neked hogy fog beválni):

Alapból mindig körversenyhez állítom be a gépeket.

Felfüggesztés: a süllyesztést, a rugózást és a lökhárítókat lehúzom szinte nulláig úgy, hogy a rugó 0,65 körül legyen elöl, hátul egy kicsivel mindig legyen kisebb, a lökhárítókat pedig 0,63-ra szoktam lehúzni. Az első és hátsó süllyesztéseket úgy alakítom, hogy minél közelebb legyen a vonaluk a rugózáséhoz. A stabilizátort (sway bar) mindig úgy állítom, hogy elöl 1,20, hátul 1,55 körül legyenek, kivéve az alulkormányzott gépeket, mint a gto, a mustang, a tt és a suvok, náluk elöl 1,70-90, hátul 2,10 körüli értékre állítom a stabilizátort. A kormányáttételt felhúzom maximumra.

Aerodinamika: a leszorítóerőt feltolom maximumra.

Gumik és fékek: tapadás a maximumon, a fékerőt mindig úgy állítom, hogy elöl legyen nagyobb, 0,25 környékén.

Váltó: csak az a3-nál és a suvoknál szoktam állítani, az a3-nál csak apró módosítások a jobb kanyarodás miatt, a suvoknál viszont teljesen eltolom az erőelosztást a gyorsulás felé és jelentős módosításokat végzek a váltó beállításain úgy, hogy az 1-es kb. 90-ig tartson, a végsebesség pedig 290 körül legyen, közöttük úgy állítom a többi fokozatot, hogy minél optimálisabb legyen az elrendezés.

Én a motorhoz, az ecuhoz meg a nitróhoz nem szoktam nyúlni, nekem elég jó a kocsik teljesítménye.

2014. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!