Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Red Alert 2 Yuri'a Revenge...

A Red Alert 2 Yuri'a Revenge generals mod 2.5-ben játék közben egy idő után ezt írja ki és le áll. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:


Yuri's revenge has encountered an internal error and is unable to continue normally.


meg azt hogy lépjek kapcsolatba a supportal...


Mit csinálhatnék hogy működjön?


2012. júl. 4. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Valami belső hiba. Próbáltad újra telepíteni?
2012. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel CD-s játék lenne eredetileg, és CD nélkül van meg ez csak úgy lehet, hogy "használtan" töltöm le, de abba már eleve belenyúlnak, hogy működjön CD nélkül. De próbáltam, csak bizonyos térképeken reagál így, ami azt jelentheti, hogy a pálya semleges csapatából valamelyik extra katona okozza a hibát. szerintem. Elképzelhető?
2012. júl. 4. 19:23
 3/7 anonim válasza:

Hát, ha játékban alapból benne van az a extra katona akkor nem.


De ha valami mod akkor elképzelhető

2012. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, a Red Alert 2 Yuri's Revenge-hez tartozó Generals mod 2.5 van hozzá téve. Lehet hogy az okozza a problémát?

Mert mondjuk olyankor is kiírja ezt, amikor pl. Yuri klónját beküldöm az épületbe.

2012. júl. 4. 22:15
 5/7 anonim válasza:
Hát, ha a General mod akkor igen. Ha a C&C szerkesztőktől lenne az a mod, akkor nem lenne gond
2012. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De úgy tudom hogy a generals mod hozzá készült, vagy nem?
2012. júl. 5. 08:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Na kipróbáltam pár dolgot, és rájöttem, akkor írja ki amikor a szövetségesek technológiával rendelkező ellenfél meg akarja építeni az egyik hajót, pontosan nem emlékszem a nevére.

Az építési idő még eltelik, de amint megjelenne a hajó, kiadja az üzenetet és vége...

ezt lehet orvosolni valahogy?

2012. júl. 5. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!