Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MASS EFFECT 2-3 segítség...

MASS EFFECT 2-3 segítség kéne. (? )

Figyelt kérdés

Lehetséges úgy a mass effect 3-ban békét teremteni a kvárik és a gethek között, hogy a 2-ben Talit nem száműzték(példakép opció), a getheket újraírtam, nem pusztítottam el(utólag rájöttem, hogy hiba volt), és a tali-légió balhét is példakép opcióval rendeztem le?

Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 5. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, sőt, ezek a legjobb döntések hozzá (ugyan így quarianoknak kevesebb lesz az értéke, de a geth-eknek meg több, így "egyenlítődik")! Újraírni a geth-eket (ilyen szempontból) egyáltalán nem volt hiba. Ha a háromban megcsinálod az ehhez szükséges küldetéseket (pl. Korris admirális megmentése), és van elég reputationöd, akkor nyert ügyed van.
2012. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél!:)
2012. júl. 5. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elég a reputation akkor biztos lehet. De már nem emlékszem csak a játék végére. Hihetetlenül csalódtam a bioware-ban. Jó hogy kijött az extended cut az legalább enyhíti.
2012. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam hogy a vége elég botrányosra sikerült.
2012. júl. 5. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lett túl jó a vége, de az EC-vel tűrhetőre, sőt, megkockáztatom, egész jóra sikerült vége (az eredetihez képest legalábbis mindenképpen jobb).
2012. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!