Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lineage 2-t mikor telepítem,...

Lineage 2-t mikor telepítem, akkor csinál valamit, ha jól tudom a netről szedni le a fájlokat. Van rá mód, hogy internet nélkül feltudjam telepíteni?

Figyelt kérdés
Játszani persze internettel,de hozzá nem kell erős net.Legalábbis mikor wow-oztam akkor gyenge nettel is működött a játék.Viszont 6gb anyagot még letölt,az nekem 30óra lenne(ha nem szakad meg).:D Szóval ezt elkerülvén szeretnék játszani.
2012. júl. 5. 05:20
 1/5 A kérdező kommentje:
(Nem 30,sokkal több.csak írtam egy számot)
2012. júl. 5. 05:21
 2/5 Csori96 ***** válasza:
Nincs. Mert ha jól tudom, akkor le kell tölteni NCsoft Launcher-t, ami 6,2 MB. Miután elindítod csak, akkor kezdi el letölteni a játékot, ami több GB és miután letöltötte csak, akkor kezdi el telepíteni.
2012. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, olyan, mint a DDO, az alapjátékot is netről tölti le a frissítésekkel együtt. A WoWban megveszed dvd-n az alapjátékot, itt viszont nem .
2012. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Világos,köszi!
2012. júl. 5. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ mit akarsz? mert pl a netről leszedhetsz teljes klienseket is downloader nélkül... nemtom az első hozzászóló hun él :D csak beírod googleba pl, L2 high five és azt updateled és máris kevesebb gb-ot kell leszedni. max az offra lehet, hogy bonyolultabb
2012. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!