Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3-ban mi a legbiztosab...

Fallout 3-ban mi a legbiztosabb - és legjövedelmezőbb - pénzforrás, valamint van-e esély csatlakozásra?

Figyelt kérdés

Questelek ezerrel, a főszál jó ideje pihen, igyekszem mindent megcsinálni ami az utamba kerül, de így is marha sokba kerül a karakterem, ahhoz képest mennyi kupakot szerzek. A gyógyinjekciók viszik el ennek a pénznek a nagy részét, de a töltényekkel is bajban vagyok elég sokszor.


Mostanában rászoktam a tolvajlásra, amúgy is azt húztam ki elég nagy szintre, meg a lopakodást, de a legtöbb kecóban olcsó gagyik vannak, meg olyan szekrények, amikhez kulcs kell, de a kulcs nincs a tulaj zsebében (zsebmetszéskor).


Kihúznám én nagyobbra a CSERE szintjét, hogy ügyesebben üzleteljek, de így is rengeteg mindenre kell pontot tenni, szeretnék jobb lenni a gépek feltörésében is, meg a javításban is, mert a cuccok helyrehozatala sem két kupak. :D


Nem beszélve a házról, amibe még semmit se tudtam venni, annyira sokba kerül.


Volna egy másik kérdésem is, mégpedig az, hogy lehet-e bármilyen csoportba csatlakozni? Mármint örök érvényűen. Például Reilly Ranger-eihez, vagy az Acél Testvériséghez (esetleg akár a Kiváltakhoz)?


2012. júl. 6. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a pénzzel, az elején tényleg nagyon nehezen jön, de a végén olyan sok lesz, hogy nem fogod tudni elkölteni.

Bár addig elég nehéz lesz kibírni pénz nélkül, viszont nem tudsz ellene mit tenni, mert a lopás meg minden más alig hoz pár bottle cap-et.

Egy nem rossz módszer gyors pénzkeresésre: elmész Minefield-be, és az összes aknát hatástalanítod és felveszed (odamész és mielőtt felrobbanna gyors 2x megnyomod PS-en az X-et, boxon az A-t), és azt el tudod adni.

Mondjuk ebből se leszel gazdag, de kapsz egy kis pénzt.

Meg gyártani saját fegyvereket és azt eladni.

De majd jön úgyis magától a pénz.


Csatlakozni meg nem lehet senkihez, vagy majd talán a főszálban csatlakozol valakikhez, de nem te választod, ez szerintem elég nagy hátránya a játéknak, Gothic-ban imádtam, hogy lehetek mágus/zsoldos/katona, és később is még többféle ilyen választás van, na ilyen itt egyáltalán nem lesz.


Meg a felesleges lőszereket add el, én is folyton tartogattam, mert azt hittem majd fogom használni, de pl. Minigun-t se kellett használnom soha, volt hozzá többezer töltényem, ha csak 1 cap/db-ért adtam el már jól jártam, de lehet többet adnak érte.

Meg a missile-okat is eladhatod, amit akarsz.

2012. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elején amikor kijössz a vaultból és elindulsz balra az egyik házban van egy nő, tőle kapásból lehet szerezni 400 capset. Ott van még a Megatron-i küldetés amikor felrobbanthatod a bombát, azért kaphatsz akár 1000 capset is. Másik módja pénzkeresésnek hogy eladod a tölténjeidet, válassz ki egy fegyvert és azt használd a többit pedig add el. Valamint próbáld meg magadnak javítani a cuccaidat.
2012. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat. :)


Hát 10mm-es fegyvereket, meg energiafegyvereket nem használok, azokat mindig eladom töltényekkel együtt. Megatonnál pedig nem robbantottam fel a bombát, hanem hatástalanítottam, viszont ennek a nőnek utánanézek a 400 kupakkal. :D


Igen, igazából csak az a baj, hogy elég nehéz töltényeket vásárolni, amíg injekcióra alig van pénz, az ellenségek meg nem viszik túlzásba a dobását.


Szerintetek érdemes kitenni azt a képességet, aminek segítségével több kupakot, vagy több töltényt találok a játék során?


Elég baj, hogy nem lehet semmi szervezetbe külön csatlakozni, az tetszene. :)

2012. júl. 6. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják, hogy mikre érdemes nyomni, olvasd el (az ne zavarjon, hogy PS3, ugyanaz a játék).

Nekem nem volt egyikre se nyomva, felesleges.


Amúgy töltényt ne vásárolj, egy darabot sem, SOHA!

Teljesen felesleges, jön az majd magától, nekem a tölténnyel sosem volt gondom (persze pazarolni nem kell).

Super Mutant-okat kell ölni, azoknál mindig van töltény.

Illetve csinálj tüzes kardot (nem tudom már a nevét), az elég sokat sebez (és nem is kell a VATS-ba belépni, csak ütni az ellenfelet mint állat), mivel az kard nem is kell hozzá töltény.

2012. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a linket. :)


Igen, már használom a gázláng pallost, na meg tegnap a ghoulokkal lerohantuk a Tenpenny Tornyot, ott meg beszereztem olyan ezer kupakot, szóval most jól megvagyok. :D

2012. júl. 7. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Lesz majd pénz, nem kell aggódnod.

Én is elején nem tudtam semmit sem venni, végén meg minden hülyeséget megvettem és még mindig 4-6 ezer caps-em volt feleslegesbe.

De töltényt tényleg ne vegyél.

2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Kicsit haladtam most a főszállal, most küldtek el a 87-es Menedékbe, de szerintem előtte átnézem az összes többi megjelölt Menedéket is.


Megéri? A 106-osat megnéztem, ott mindenki begolyózott és éles tárgyak millióival próbálták, nem műtéti úton eltávolítani a fejem a testemtől. :D De túl sok érdekességet nem találtam, csak egy feljegyzést, hogy valami gázt eresztettek szerencsétlenekre.


Nem ad senki olyan küldit, hogy nézzek utána ezeknek?

2012. júl. 8. 10:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem lesz majd olyan küldetés, ahol talán 4-5 Vaultba el kell menni, de nem biztos.

Itt meg tudod nézni, hogy van-e valamilyen különleges cucc a környékén:

[link]


De ha jól emlékszem én sem találtam semmi különlegeset, viszont sok kicsi szart, de sok kicsi sokra megy, jött belőle a pénz.

2012. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha még mindig godod lenne a pénzszerzéssel, én azt szoktam csinálni hogy mergnézem mennyi hely van a tatyómban, hogya még elbír 100 kilót akkor elkezdek mindenfélét összeszedni aminek darabjáért 15-20 kupakot is adnak.

Amit mindenképp szedj össze az a Scrap Metal. Ezt eladhatod a megatoni vízszerelőnek aki darabjáért 10 kupakot ad. Valaming ott van még a Blood packs amiket szintén eladhatsz a "vámpíroknak" 15 kupakért. Aztán ott vannak még a Sugar Bombosok amiket szintén 15-ért adhatsz el a North West Seneca Stationban.

Itt vannak még a Pre-War könyvek amiket 100 kupakért is eladhatsz a megfelelő helyen, azthiszem valamelyik könyvtárban a térkép jobb alsó sarkában a nagy folyótol balra.

Vannak még olyan cuccok amiket jó áron eladhatsz minden árusnak, pl: cigi, pre-war money

2012. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Scrap metal-t úgy emlékszem valahol a múzeumnál is el lehet adni, ahol a ghoul-ok tanyáznak.

De szerintem felesleges az ilyenekkel szenvedni.

Tényleg szedj fel mindent amit látsz, ha tele vagy menj haza és pakolj ki, aztán menj vissza és szedj fel mindent ami maradt, aztán eladod valami random embernek, mondjuk Moira-nak, ő ott van a közelben.

Úgy is rengeteg pénzed lesz, az az átmeneti időszak amíg nincs meg kibírható.

2012. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!