Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox hdd-jéről futtatható...

Xbox hdd-jéről futtatható játék eredeti cd nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha leszedem a netről rárakom az xbox-ra vagy külső hdd-re akkor fogom tudni futtatni?

2012. júl. 7. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Flashelt xbox?
2012. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom még most vettem nemrég és még nem nagyon értek ilyesmihez. Honnan tudhatom meg hogy flashet-e?
2012. júl. 7. 12:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Használtan vetted?
2012. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hddről lehet futtatni, ha le van rá töltve, pl van kódod egy játékhoz.
2012. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még két napos az xbox. Na és akkor most ha én mondjuk letöltök egy játékot és géppel felrakom az xbox hdd-re akkor én azt onnan tudom futtatni? (ha megvan hozzá a serial-om? Ezt akartad mondani?)
2012. júl. 7. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Azt kérdezte, hogy flashelve van-e a géped, vagy teljesen eredeti? Ha flashelt, megoldható. Ha eredeti, akkor nem.
2012. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy 25 számból, vagy betűből álló kódod akkor azt bepötyögöd és megy hdd-ről. Nekem is így volt a gow2, halo reach, fable III hármassal.
2012. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A te kérdésedre a válasz: NEM.

Ha játszani akarsz befáradsz egy boltba és megveszed az eredeti játékot, esetleg keresel használtat a neten.

2012. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak egy normális játék 10ezer forint körül van nem mindegy hogy megveszem vagy letöltöm
2012. júl. 8. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mindegy, erről van szó.

Ezért kell megvenni őket.

2012. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!