Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is tud ijesztő...

Szerintetek is tud ijesztő lenni a minecraft?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
6-7 évesnek max
2012. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem 1-szer nem ilyesztett meg. Nincs benne semmi ijesztő.
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rosszabb mint az amnesia, vagy a penumbra
2012. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tiszta gagyi grafika, de amikor egy sötét barlang közepén felrobban mellettem egy creeper akkor elég ijesztő tud lenni :D
2012. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaja én is az ilyenekre gondolok
2012. júl. 7. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor elöször minecraftoztam, játék közben este olyasmiket hallottam, mintha a zombik valami kriptákból jöttek volna ki, vagy mit tudom én. Az aether mod benne elsöre ugy megijesztett, amikor a hangszórót is felhangositottam, és ráütöttem az óriás kockára, amiröl azthittem, hogy egy block. Engem régebben ijesztett meg, ma meg egyáltalán nem.
2012. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wolfenstein2000 ***** válasza:
én csak akkor fostam be amikor 1.8.1-ben bányásztam, és kopogtatni kezdett valami a falon. Tudod én mindig egy hegybe építkeztem, és ott is bányásztam. akkor és abban a pillanatban (najó egy kicsit halgatóztam, és próbáltam megkeresni a kopogás forrását, de nem találtam, és ezért) elvittem a cuccaimat, és építettem egy faházat..... azt meg egy szívinfarktus után 1 creeper robbantotta fel.
2012. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 counter ***** válasza:
Elég ijesztő a pókok miatt haveromnál hajókáztunk a parton és beugrott mellénk egy pók és el kellett menni a vizi rejtethelyünkhöz az új szigetre
2012. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Fura, hogy egy pixeles valami, elég egyszerű és kiszámítható, nemszidom, magamis odavagyok érte, ebben van ugyanis a bűvereje, mind1, megtudja ilyeszteni az embert, de így van!! sigleplayerben utálom az éjszakát, meg minden bányát kifákjázok, éscsak békésbe nyomulok, mert hozta már rám creeper nemegyszer a frászt. Viszont multiba nyugisabb..
2012. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja, multiba jól el lehet röhögni :)
2012. júl. 10. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!