Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fejlődős, gyilkolós, lövöldöző...

Fejlődős, gyilkolós, lövöldözős, kardos, íjászos, mágusos vagy "akármilyenes" játékot tudtok? (egyéb kritériumok lent)

Figyelt kérdés

Jó néhányat ismerek, jó néhányat végigvittem már, de még mindig azt a jelöltet keresem, aki versenghet a Gothic 1-2-vel, az Elder Scrollsokkal, a Fallout 3-al, vagy a Dark Messiah-val.


Plusz pozitívum, ha karaktert lehet készíteni (azt imádok), és tök mindegy, hogy full nyitott világ, vagy lineáris pályavezetés. (bár fejlődős játékokban ez elég ritka).


Amiket úgy ismerek, és játszottam velük:

Gothic 1-2-3

Elder Scrolls: Oblivion, Skyrim

Fallout 3

Risen 1-2

Mass Effect 1-2-3

Witcher 1-2

Darksiders

Dragon Age 1-2

Fable 1-3

Mini Ninjas

The Godfather

Sudeki


Ezekhez hasonló bármi jöhet. :) Nektek mik a nagy kedvenceitek?


2012. júl. 7. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A teles of vespariat nagyon csípem, az jrpg. De a kritériumoknak megfelel :) A Fallout New vegast sem írtad.
2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*tales of vesperia
2012. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, elfelejtettem, hogy csak PC-re kéne :S


Igen, a Fallout 3 pont folyamatban van, utána jön majd a New Vegas :)

2012. júl. 8. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
TES: Morrowind is van olyan jó mint a két utódja^^
2012. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ájj, tudom felszínes vagyok, csak túl régiekre annyira nem bukom sajnos. :S Nem vagyok grafikabu.zernyák (ezt jól kicenzúráztam :D), ismerek olyat, aki az, de a Morrowind nekem kicsit éltes. Ne haragudj. :) Azért köszi a választ, és felpontoztalak.
2012. júl. 13. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

szabolcs112 válasza:


szabolcs112 válasza:


battlefield 3!!!ajánlom nagyon :) van benne rombolhatóság meg minden,vezethetsz járművet,nyerhetc ruhát,optikát fegyokra,meg fas*a medálokat,dögcédulákat,amit hordhat is az embered!ez arra jó hogy késelésnél ezt le tudod tépni másról,vagy ő rólad XD :)valamint a jármüvekre is kilön cuccokat :) király XD

2012. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!