Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak PS3 játékaim, és...

Vannak PS3 játékaim, és meguntam őket. Semmi bajuk nincs hol tudnám BIZTONSÁGOSAN eladni,576 vissza veszi vagy valami bolt, esetleg titeket nem érdekel, ha érdekel akkor írj és válaszba leírom a játékokat+ miket akarok eladni még stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok bolt beveszi a használt játékokat, minden megyeszékhelyen van ilyen.

Itt is el lehet cserélni:

[link]

De vaterán, teszveszen, hardveraprón is meg lehet hirdetni. A hardveraprón ingyen is.

2012. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogy veszi be? írjak Emailt és menjek oda? vagy ide jönnek?:S
2012. júl. 7. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Baloldalt legalul van a játékcsere menüpont, onnan szerintem már egyértelmű.
2012. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi, de én nem cserélni akarom, mert elakarom adni a játékaim meg a PS3-at is:/
2012. júl. 7. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt szerintem a legjobb, ha saját magad csinálod, a fent ajánlott oldalak egyikén, vagy akár egyszerre mindhármon. A boltok általában nevetséges összegekért veszik a dolgokat.
2012. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oks,amúgy Érden
2012. júl. 7. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor bejössz Pestre, majd

Konzolstudo vagy joeystation vagy 576 vagy consolecorner vagy überkonzol. Van egy rakat bolt, ami beveszi a gépet is, meg a játékokat is.

2012. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*de amúgy szerintem jobban megérné, ha vaterán meg teszveszen meg jatekaim.hu-n eladogatnád külön-külön
2012. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja de nem vágom ezeket,úgy értem a postázást,most csinálok életembe először. 14f
2012. júl. 8. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!