Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blacklight Retribution Játszot...

Blacklight Retribution Játszott már valaki vele?

Figyelt kérdés
Hiába töltöttem le,nem lehet vele játszani pedig patchot is megvártam minden seholsincs start gomb semmi nem értem mi a baj. Itt a nagymelegbe letölttöttem mondom ha nincs strandra pénz akkor kicsit játszokvalamivel de nem jó.
2012. júl. 8. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekemis ugyanez , gagyi szarság.
2012. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor már ketten vagyunk.
2012. júl. 8. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
hát.. nemtom ti mit ügyeskedtek, de én steamrol leszedtem ingyenesen (5perc) felraktam, auto patchelte magát(1perc) 6-7 perc alat már toltam..
2012. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak problémák és leszedtem újraraktam és amit leszedett az kiszedtem abból a mappából ahova telepítettem mert csak így pachelte meg nekem de már 9 es vagyok :D

Valaki segíte van egy olyan kérdés feltéve gyarorin hogy "Segít valaki Blacklight Retribution?? (ezt én tettem fel)

2012. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is ezt csinálja :@ néztem vidiket hogy hogy kéne kinéznie, baloldalt az update, jobb oldalt a start game és ezek fölött kéne lennie jobb oldalt a facebook-os connect-es gombnak, nekem és gondolom nektek is úgy fest a dolog hogy középen alul csak a facebook-os gomb van. kb 5x tettem már újra, direct download is volt, torrentes is, "ARC" osan is letöltöttem és semmi... arra gondoltam a felbontásban lehet a hiba de nem, szerintem a win XP-t nem kedveli a roh***k :S
2013. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem meg olyat csinál hogy elindítom kint van hogy play... rányomok és be is jön hogy blacklight retribution ezután megjelenik egy fehér négyzet a bal felső sarokba és kilép és kéri a jelentést hogy mi volt a baj vele.
2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!