Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell felpatchelni a...

Jojomojo kérdése:

Hogyan kell felpatchelni a WoW-ot? Nem értem a lépéseket.

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Lépésröl lépésre irjátok le a lépéseket! plz
2012. júl. 9. 10:46
 2/8 A kérdező kommentje:
Taurira mennék!
2012. júl. 9. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
ottvana tauri oldalán a segédlet lépésröl lépésre leirja ...
2012. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nekem nem mükszik 2 dolog túl pecselés 2. a realmlistet nem tudom megcsinálni
2012. júl. 9. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Felrakod a a wowot. Amint vége a telepítésnek elkezdi patchelni abbol LÉPJ KI. Utána menj a wow mappába azon belül a data mappába és nézd meg, hogy enGB-s vagy enUS-os a wowod. Ha megvan utána [link] itt találod a patcheket alul. Csak azt töltsd le amilyen wowod van pl enGB-s akkor az enGB alattiakat töltsd le. Ha ez megvan a patch 3.3.5-ig akkor: data, enUS/enGB/realmlist.wtf-et megnyitod kiötörölsz mindent ott, majd írd be ezt: "set realmlist hu.logon.tauri.hu" ennyit tudtam segíteni. Evvel 100% müködik!
2012. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
am a régebbi mint 3.3.2 patcheket is?
2012. júl. 9. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nyisd meg a wowod és a menübe nézd milyen verziószám van. és onnan folytasd (előző voltam)
2012. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnyitottam és a verzió szám: 3.3.5 (12340)

beírtam 1szer email + jelszó

másodszor meg felh név + jelszó

ezt írta utána:

"Press the restert button below to exit World of Warcraft and download the patch"


át is írtam a realm listet

2012. júl. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!