Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Működik itthon Amerikában...

Dezro kérdése:

Működik itthon Amerikában vásárolt PS3?

Figyelt kérdés
Kint szeretnék venni amerikában egy PS3-at , úgy olvastam , hogy a PS3-as játékok nem reginálisak , sőt olyanokat is hallottam , hogy átalakító adatper nélkül bedugták és működött itthon.Ez lehetséges? És a multiplayer működne attól itthon? Köszi előre is a válaszokat!!!
2012. júl. 9. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem regionálisak, ez igaz. Multi is működne, miért ne működne. Viszont adapter kell hozzá, mert be se tudod dugni az itthoni konnektorba, és az áramerősséget is át kell alakítani ha nem akarod egyből megsütni a gépet.
2012. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy adapterrel hibátlanul működne? Csak azért,mert megyek ki amerikába és ott best buyban 160gb-os nagyon jò árban van.
2012. júl. 11. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, nem látom akadályát.
2012. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MEg annyi lenne, hogy milyen adapter kell hozzá? Nemtudom, hogyan keressek rá az interneten, mert ezerfEle van. Bocsi a sok kérdésért. Csak biztosra szeretnék menni:)
2012. júl. 12. 02:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván itthon érdemes venni. Usa, Eu átalakítót. Menj be egy nagyobb elektronikai szakboltba és ott kérdezz meg egy eladót, biztos tud segíteni.
2012. júl. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 David76 válasza:
Am és az itt vásárolt ps3-at lehet ugyan ugy használni kint amerikában is?
2012. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha ahhoz is veszel megfelelő adaptert, ami az áramerősséget is átalakítja. A gép hardware-e ugyanaz, hisz az a lényege a konzolnak, hogy mindegyik tök ugyanaz. Gyakorlatilag nem próbáltam, de szerintem működnie kell.
2012. dec. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!