Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a sims 3 petset,...

Letöltöttem a sims 3 petset, de mikor elindítom azt írja ki, hogy "hiányzó játéklemez. A folytatáshoz helyezd a meghajtóba a the sims 3 pets játéklemezt" Már crackeltem (asszem). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A játékot frissítettem, de semmi..

2012. júl. 10. 14:59
1 2
 1/11 anonim válasza:

'' Már crackeltem (asszem) ''.

Ez nem valami meggyőzően hangzik. Tudod,hogy mi a crackelés?

Meg ehez a játékhoz,szerintem kell a The Sim 3 alapjátéka is.

2012. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az alapjáték az megvan, ment is amég nem raktam fel a pets-et. De az baj, ha a telepités előtt kérte a cracket?
2012. júl. 10. 15:20
 3/11 anonim válasza:

A kiegészitő (Pets) erediben vásárolt vagy netről töltött?

Gondolom az utóbbi. Ez esetben a telepités után kellenne crackelni. Amugy meg csatlakoztattad a képeket Daemonn Tools-al ,vagy hogy csináltad?

Így nehéz megmondanom,hogy mi lehet a probléma.

2012. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Iso fájl és nem a daemonhoz, hanem a Virtual Clone Driverhez csatlakoztattam. A netről töltött, de telepítés után nem adott ki crackes oldalt. :S
2012. júl. 10. 15:26
 5/11 anonim válasza:
NOs... Nekem is ugyanez volt egyszer a problémám. Úgyhogy kiszedtem belőle a petset, mert nem volt kedvem tovább szórakozni vele. Érdekelne azért mi lehet erre a megoldás. Sajnos én is tanácstalan vagyok. :S
2012. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha megnyitod a virtuális meghajtót (E,F,G...stb) ahol a Pets van kell hogy legyen egy mappa amiben van egy TS3W.exe fájl. Ahova telepítetted a Sims3 alapjátékot (NEM KIEG!!!) oda game/bin -be másold ezt be és onnan indítsd. Nekem így működik.
2012. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de a sims3 alapot és a kieg.-et külön meghajtóra tette és mind a kettő tele van. :( Így sajnos nem tudom bemásolni.. Törölni sem tudok semmit..
2012. júl. 12. 02:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekes, már megoldottam. de nincs olyan nevű fájlom, csak az alapban.. azt bemásoltam, de még mindig nem jó. (bocsi, béna vagyok telepítéssel kapcsolatban. :| )
2012. júl. 12. 03:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Most betöltött, de betöltés után megint ugyan azt írta ki. :(
2012. júl. 12. 03:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Innen : [link]

Töltsd le a The Sims 3: Pets [MULTI21] No-DVD/Fixed Image-t, daemon toolsba vagy bármibe tedd bele, és elvileg mennie kell.

2012. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!