Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? (Minecraft)

Mit tegyek? (Minecraft)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Minecraft nevű játékot, rámentem, beírtam a nevem és rámentem, hogy enter game és azt írta ki, hogy bad video card drivers! De tudtam, hogy mit csináljak. A jobb egérgombot megnyomtam és rámentem, hogy beállítások, speciális és hibaelhárítás és a hardvergyorsítást levettem arra amerre kell és aztán rámentem a játékra és még mindig azt írta ki, hogy bad video card drivers! Mi lehet a baj?
2012. júl. 10. 18:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Minecraft.exe
2012. júl. 10. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
frissítsd a videokártya drivert.
2012. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogyan?
2012. júl. 10. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
ha fel tudtál telepíteni egy játékot, csak tudod használni a google-t.
2012. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De le kell azt tölteni?
2012. júl. 10. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább bele se kezdj, mert még a végén letörlöd a létező összes drivert azt nézheted a fekete monitort
2012. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SF15 ***** válasza:
figyelj nekem is pont ez volt a baj. én ugy csináltam meg hogy a start menüben beirod azt hogy windows update és ott lesz olyan hogy frisitések keresése oda bemész ott lennie kell olyanak hogy választható frissitések arra rámész és ott legfelül lesz valami ha jól emlégszem Nvidia-ás akármi azt kiválasztod lent lemész az okra és akkor megcsinálja, ha végzett inditsd ujra a géped és menni fog valószinüleg
2012. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!