Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas hiba?

GTA San Andreas hiba?

Figyelt kérdés
Most vettem 1 új gépet 4 napja.Már 3 szor szedtem le a gta san andreast mert pl tegnap este leszedtem felraki rátelepítem az Multi theft autpt játszok,megyi,ma raggel indítanám és leáll az exe működése.de dítom leáll az elején.a másik gépemen is ez volt de ott először megcsinálltam akkor jó volt több hónapig aztán elkezdte ezt és most ezen is.... mi lehet a baj??miért áll le mindig az exe 1 nap utánn?a gépem elbírja simán Win 7 64bit

#hiba;gta;san;andreas;játék;game;bug;pc
2012. júl. 11. 07:59
 1/6 A kérdező kommentje:
na ez érdekes,letöröltem a gta-t és az mta-t is újra raktam most megy nem állt le.de kíváncsi vagyok hogy meddig mert már vagy 3-4 szer leszedtem.. majd írok hogy mi lett.
2012. júl. 11. 08:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Az öcsém is ilyen hülye, minek kell azt még egyszer leszedni?? Még 3x leszedni?? Elég egyszer és abból újra telepíteni. Ha exe hibát ír, az valószínűleg azért van, mert exe hibája van. Nézd meg melyik exe áll le, keress rá google-on és cseréld ki
2012. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért szedtem le többször mert hiába tettem újra a többit az akkor se volt jó -.- és a crack fájl áll le amit crackeltem és már vagy 5 öt leszedtem de 1ik se volt jó..
2012. júl. 11. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a baj hogy nincs fel crack-elve. De nem hiszem hogy az lenne a baj. Maga a játék egyáltalán elindul??
2012. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valszeg mindig összeomlik! Erre igazából csak fixek vannak, és azok is csak többé kevésbé hatásosak! Próbálj meg egy másik verziószámú MTA-t leszedni, hátha programhiba! Igazából nem tudom pontosan mi lehet az oka, de biztos hogy valami a programkód-sorozatban van! Szóval próbáld meg másik verziószámmal letölteni, esetleg keress MTA Bug fixet! Egyébként a GTA Sa-val mindig van valami gond -.-" Nekem képernyő hibáim vannak, vagy néha nem működik a kurzor stb...
2012. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi de újra raktam a gta-t szedtem le másik mta-t és azóta jó :D
2012. júl. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!