Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Minecraft?

Miért csinálja ezt a Minecraft?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a littleblock modot.Elindult minden tökéletes volt.De!mikor lerakom a kis cuccot amire tudom rakni a little blockokat és rakosgatom le egyszercsak bejön hogy saving chunks és utána elsötétül a kép.de én csak szépen rakosgattam le a little blockokat.miért?
2012. júl. 11. 20:51
 1/2 anonim válasza:
mennyi ram-od van? azon elég sok múlik nekem 4gb ram és sosem csinált ient ameik haveromnak 2 vagy 1 v 3 gb-s ramja van annak szokott de énmég odáig sem jutottam el hogy müködö modot berakjak:D
2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2gb a RAm-om.de kiderült hogy a 2 világháborus fegyverek mod csinálta ezt valamiért:)ha kell segítek hogyan kell modot berakni:)csak írj egy privát üzenetet
2012. júl. 23. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!