Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akció FPS játékokat keresek,...

Akció FPS játékokat keresek, tudnátok párat?

Figyelt kérdés

Talán elég lenne annyit írnom, hogy imádom a Crysist, és nem szeretem a BF-et és a CoD-ot, de inkább kifejtem:

Nem sima FPS játékokra gondolok, hanem olyanokra, amik fel vannak dobva valami extra képességgel, ami lehet mágia, nano technológia, mutáció... mind1, csak jó legyen. Sorolok párat ami ilyen játék, és tetszik is:

-Crysis , Warhead, Crysis 2: különösen a 2. részben nagyon jól megoldották a nanoruha kezelését, és mindíg a saját taktikám szerint juthatok tovább.

-Bulletstorm: ez egyértelműen akció, odarántok valakit, amikor közel ér akkor belerugok, és röptében még meg is sorozhatom... bár a Darkness II-höz hasonlóan ez is elég véres játék lett.

-TimeShift: lassítás,megállítás, visszapörgetés :) Jól elvoltam vele, de túl lineáris, semmi lehetőség, semmi fejleszteni való, és mindíg valami kis hülye lyukon kell tovább bújni a következő helyre... na ilyenből nem kérek :)

-RAGE: nincsenek különleges képességek, de az extra lőszer típusok tetszenek, és az sem hátránya hogy elég sokat kell kocsikázni, versenyezni.

-The Darkness 2: Alapvetően tetszik ez a sötét démonos képesség, de elrontották a játékot... nem is pörgettem le, mert nekem nem az kell, hogy 2 hektó vér fröcsögjön minden ellenfélből...


Azt is szeretem, ha lehet egy kicsit szórakozni az ellenfelekkel, össze zavarni őket, vagy elvenni a fegyverüket, és megnézni hogy mit reagélnak erre :)



2012. júl. 12. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier

SWAT 4

Spec Ops: The Line (még nem játszottam vele, de állítólag jó)

2012. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd nézek teszteket :)
2012. júl. 12. 11:18
 3/6 Csori96 ***** válasza:

BioShock 1-2

Borderlands

Dark Sector (TPS)

Dead Space 1-2 (TPS)

2012. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Syndicate
2012. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A trailerek és pár gameplay videó megnézése után ez a véleményem

Ghost Recorn: az egész játék bújkálós, itt-ott lelövünk valakit, elsunnyogunk a célpontig, stb. dolgokra épít, nem igazán tetszik.

SWAT 4: semmi extra, egy sima FPS játék rossz grafikával

Borderlands: a meseszerű grafika már eddig sem jött be, de FPS játéknál még rosszabb... amúgy meg jó lenne, nézek még pár videót.

Syndicate: Televan olyan brutális és undorító dolgokkal, mint pl. beleszúrok valamit a fejébe és átvizsgálom az agyát, elemzem ezt a mintát, megszerzem azt az adatot (a másik agyából...)

Bioshock: valami hasonló véleményem van róla mint a Syndicate-ról...


Nekem inkább akció kéne, extra képesség(ek)el, mint amilyenek az általam felsorolt játékokban vannak.

2012. júl. 12. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Wolfenstein.
2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!