Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha gta sa-ba berakok egy autó...

Ha gta sa-ba berakok egy autó skint img toolsal akkor hogy lehet visszacsinálni az eredetire?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, csak ha újra rakod az egészet. Töltsd le a ggmm-et (GTA Garage Mod Manager) itt tudsz csinálni ˝backup˝-ot és vissza tudod vele csinálni. Letöltöd, berakod a GTA:SA könyvtárába és elindítod, majd ˝create backup˝ utánna ˝manual mod installer˝, kiválasztod a fájlokat stb. és kész. Ha nem jó a kocsi vagy vmi, akkor ott van, hogy ˝resore from backup˝ . Vagy van még egy jó mod a Modern Mod V2 ez lecseréli majdnem az összes kocsit, és a plakátokat/táblákat. Van benne MediaMarkt, Renault, Ikea...
2012. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Az előző full h.lye a témához!

Mondjuk abban igaza van hogy így visszacsinálni már nemlehet!

Legközelebb csinálj biztonsági másolatot a gta3.img-ről! ha gáz van akk abból kiszeded és berakod abba amit használsz!

Am a többi amit írt az f@szság!

2012. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LoL XD king kong te ezzel segítettél a kérdezőnek vmit???XDDD kis 12 éves ˝modder˝ nagyon sokat tudhatsz azon kívül, hogy lecseréled az összes járművet/fegyvert.-.-˝
2012. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12 Éves? beb@szna!

Am én legalább tudom hogy hogyan kell JÓL lecserélni!

Mert ha ggmm-el csinálod, azzal elb@szod a játékot!

A modern mod v2 meg 1 rakás sz@r!

2012. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mér cseszné el a ggmm?

Több éve használom és semmi bajom nincs vele. Az, hogy neked van egy-két rossz tapasztalatod vele, attól még jó. Tudni kell használni...

2012. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom használni!

És nekem csak rossz tapasztalatom volt vele!

Jó aláírom hogy könnyű használni meg minden!

De ha majd annyit modderkedsz mint én, amikor mindíg mindenről kell biztonsági mentés, és 1 esetleges op rendszer újratelepítés után is használni akarod az addígi munkádat, akkor rájössz hogy a ggmm erre nem alkalmas! És tudod mértnem? Mert a ggmm SEMMIT nem módosít a gta3.img-n!

2012. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre jó a modern mod v2:)

Am meg ha lenne eszed, akkor csinálntál volna egy ehhez hasonló modot oszt 2-3perc alatt fent van az egész...

2012. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ggmm szar
2015. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!