Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon a szívemhez nőtt az...

-Leni- kérdése:

Nagyon a szívemhez nőtt az egyik karakter egy játékban. Érzelmeket táplálok iránta. Normális ez?

Figyelt kérdés
A kataktert egyébként egy színészről csinálták. Nem szoktam játszani, csak ha barátomnál vagyok (van ps3-a) de akkor se sokat. Nem volt még velem ilyen... normális? Mitől van ez?

2012. júl. 12. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Normális, én Kratosba szerettem bele :D Annyira brutális, és határozott x)
2012. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De én a lehető legkomolyabban mondom. Olyan jól fel volt építve a karakter jelleme,élete... amikor a végén meghalt, úgy elszontyolodtam :(

be is könnyeztem rajta...

2012. júl. 12. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen játékban amúgy? És ki volt a karakter?


Amúgy szerintem teljesen normális, nálam is volt már, hogy úgy álltam fel egy játék végigjátszása után, hogy legszívesebben megkönnyeztem volna. Ilyen volt pl. a God of War 1. része is, a végén Árész megöli Kratos feleségét és kislányát is a szeme láttára. Karakterekhez is lehet érzelmileg kötődni, ugyan úgy, ahogy az emberekhez. Nálam is sok olyan karakter van, ami szimpatikus, tudok azonosulni vele, stb., és ha esetleg meghal a történet során, akkor elég rosszul esik. Ebből kifolyólag lehet szerelmet is érezni egy karakter iránt.

2012. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Végülis normális egy bizonyos korig. Ugyanaz, mintha egy filmszínészért vagy zenészért rajongana az ember, csak ugye itt tudjuk, hogy az illető nem létezik. De amúgy ki az?
2012. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem,hány éves vagy?:)

Egyébként az L. A. Noire-ból Cole Phelps. Talán beteg,de becézgetni is szoktam. Néha a barátom előtt is. Nem hiszem, hogy szerelem lenne,de valami hasonló. Vad szimpátia és nagyon erős érzelmi kötődés. Tudom, hogy Phelps-nek nem volt valami rendes élete, de a végén ahogy feláldozta magát... teljesen meghatott :') mi lehet ez? Szeretném Phelps-t magamhoz ölelni. A színész,Aaron Staton is szimpi,de én Phelpset szeretném! Na, nem durvulok be. :D

2012. júl. 12. 19:33
 6/12 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele :D Én pölö a Naruto-bol Hinataba szerettem bele majdnem xD De küzdöttem ellene xD Előfordul sok mindenkivel ilyesmi :)
2012. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:D 27 vagyok.
2012. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D tapasztalt lehetsz. Mi a véleményed a játékról? Vagy nem ismered? Nagyon érdekelne,mit gondolsz róla. Meg persze az én Phelpsemről. :P
2012. júl. 13. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Kijátszottam én is. Hát számomra nem volt a legszimpatikusabb főszereplő, de elég emberi volt, az tény. Mondjuk a családját jól otthagyta a ribanc énekesért :D Szóval annyira nem nőtt a szívemhez, a vége persze azért engem is meghatott, csak volt valami jellemfejlődés a végére :)
2012. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, 20 éves fiú létemre. GTA IV-ben az utcsó küldinél legelőször a Deal-t választottam, és hát... kicsit kiakadtam, mikor megölték Romant. Nem tudom, hogy ez mennyire normális, de ez van. :D
2012. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!