Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud olyan horror...

Gyilokmen kérdése:

Valaki tud olyan horror játékot mondani amibe nincsenek vagy zombik vagy torz szörnyek vagyis valami pszicho?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
alan wake
2012. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amnesia Dark Descent elég nyomasztó főleg fülesbe (bár van benne 1-2 szörny de te nem tudod megölni őket ők meg igen téged)
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyszer már belekeztem de az amnesia nekem magas nem féltem rajta hanem ideges voltam nem birom a rengeteg logikai szarságokat olyan játék kéne amin lehet parázni de ne keljen ide oda rohangászni minden féle kotyvalékokér hanem csak félni szeretnék létezik ilyen játék
2012. júl. 13. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Helo!


Condemned. Nyomoznod kell benne, a legtöbbször a fegyvered egy vascsö, vagy egyeb közelharci fegyver es az ellenfeleid emberek, akik valami titokzatos dolog folytan agresszivve es vadalatiassa valtak. Nagyon jo hangulattal rendelkezö, paras horror - torz ellenfelek vannak benne, de azok csak "tönkrement" emberek. A pszicho mesterfokon van benne. A masodik reszben mar vannak nem epp hetköznapi dolgok, abban a nyomozo elvesztette a munkajat, annyira lestrapalta magat az üggyel. Viszont a 2 az egyik legparasabb stuff, amihez szerencsem volt, filmeket es jatekokat is beleertve, a pszicho tovabbra is eröteljesen van jelen benne, es ha ejszaka a sötetben jatszod, szinte 5 percenkent fog a vegig kalapalo szived kihagyni egy dobbanast, te meg öregszel egy evet :D. Szoval ajanlom azt is, igaz, az mar nem felel meg annyira az igenyednek, ami a torz szörnyeket illeti :).


Jo szorakozast!

2012. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz ez jó lesz am talátam azóta már jó párat azt meg én ajánlom :SLENDER , PARANORMAL , ANNA ,SCP ezek a nyerők és mindegyik ingyenes
2012. júl. 19. 16:32
 6/6 BonkBoy válasza:
BioShock
2012. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!