Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen rossz a Diabló...

Miért ilyen rossz a Diabló 2-ben a harc meg egyébb (KÉPEK FONTOSAK) van megoldás erre?

Figyelt kérdés

És két kérdést tennék fel!!

A képeket nézzétek meg.

[link]

[link]

[link]


1.A barbárral a kettős lóbálást használom mert az jó de van több mint 500 fölötti támadásiértékem és mégse találok el senki 10-ből 2szer-3szor találok akár ezt használom akár nem.A felfogadott haverral meg közel 1000 de szinte így is ugyan olyan.Miért van ez így alig tudok valakit megölni?


2.És miért van az hogy 302 VÉDELEM és 635 ÉLETtem van és úgy leviszi 1-2 ellenség mint a sz*rt.PL:4.világban az első missziónál is vannak azok a rabszolgák mám jön három és már alig marad életem nembeszélve arról hogy ALIG TALÁLOK EL VALAKIT!!!.

Kérlek segítsetek mert annyira szeretem a DIABLÓ 2-őt.DE így nagyon idegesítő a dolog valami megoldás csak van AZON KÍVÜL hogy VEDD MEG!?



2012. júl. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

1, magyarul a játék egy fos

2, a védelem értéke csupán csökkenti az esélyt hogy eltaláljanak, tehát ha beléd ütnek ugyan anynit sebeznek, mindössze kevesebb az esélye hogy eltalálnak

3, a támadádiértéked megadja az esélyt %-ban (egyébként ugyan úgy ahogy védelemnél is (az utolsó megütött/téged megütött dög esélyeit mutatja meg)) hogy eltalálod

2012. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ACT 4.ben már ütős ellenfelek vannak, ha low vagy 1-2 másodperc alatt meghalsz.
2012. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magyarul meg jó mert egy kukkot nm tudok angolul az igen és a nemen kívül.

De akkor se találok el senkit!!!

Nem csoda ha meghalok!

Valami megoldás ti hogyan csináljátok?

2012. júl. 12. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
én palával voltam, csak defre nyomtam, 20as szintig kinyomtad a defendes stancet, majd a holy shieldet. nálad ez egy aura ami + védelmet ad, meg gondolom szent pajzs, amit ha varázsolsz akkor más pajzsod lesz, ez is + védelmet ad. én coopba toltam haverokkal, én tankoltam, ők ütöttek :D
2012. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs megoldás arra hogy jól eltaláljak mindenkit a barbárral?
2012. júl. 12. 20:44
 6/8 VálaszVálaszoló válasza:
Dexterityre azaz ügyességre is tolj mert attol függ az atack rating és nemcsoda ha nem találsz el senkit ha nem is nyomtál rá o.O
2012. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dehát a haver adja és így majdnem ezer.

Amit bármilyen tárgy ad vagy jelen esetben haver az nemszámít?És az 1.képen látszik hogy 510 van az nem elég mert akkor nem tudom mennyi lenne az elég?

2012. júl. 12. 21:00
 8/8 aysak válasza:

Alapjában véve nem olyan rossz ez a játék, de bizonyos betanulás nem árt. Ahogy már írták az ügyességet nem ártana erősíteni, mert az adja Attack Rating-et... ügyesség nélkül nem fogsz találni. Meg kell nézni, hogy melyik képesség ad neked még AR-t és azt is erősíteni kell. Pl. ki kell választani egy fegyvertípust és azt maxra nyomni (asszem inkább a kardost szeretik a közelharcisok). Ha Double Swing-re mész akkor nem árt a Bash-t felnyomni, mert az ad +200% sebzést a Double Swing-nek. Amit mindenféleképpen maxolni kelle még az a Battle Orders (vagy pontosabban ezzel kellett volna kezdeni :D), pont emiatt nem kell ennyi élet (itt rontottad el). És ha jól számoltam ez már 80 pont és ezeken kívül kell még az Iron Skin+Natural Resistance-ra; Increased Stamina+Increased Speed-re, Howl+Shout-ra a Battle Orders miatt.

Egyébként majd a nehézségek növekedésével rájössz, hogy nem jó karaktert illetve fejlesztést választottál. :D Közelharciak hellen eléggé szenvednek, én pl ezért játszottam hajigálós barbárral, de Hero Editor nélkül ez is eléggé esélytelen kari lett volna. Ugye baromi sok reziszt kell, persze jó lenne, ha extra skill pontokat is adna a ruha, ami tovább erősítene, hajigálósnál nem ártott a fegyver újratöltődése is. Ráadásul hellen a legtöbb szörnynek 60% fölötti lesz az esélye az eltalálásodra, szóval ha teljesen ki akarsz futtatni egy karit meg fogsz azért szenvedni.

2012. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!