Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi az UNO-ban a lapok értéke?

Csibike01 kérdése:

Mennyi az UNO-ban a lapok értéke?

Figyelt kérdés
Vettem Uno kártyát, de sajnos a leírás angol volt! A játék lényegét tudom, csak azt szeretném tudni, hogy melyik lap mennyit ér? Mielőtt valaki azt írná, hogy " A Google a barátod" , köszi, már kerestem ott is, de ott sem találtam!!!
2012. júl. 12. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az UNO-ban nincsenek értékek..tök mind1 h 1 vagy 9. A szín és a szám fontos, de nincs értékük. Csak a felhúzó lapoknak van "értéke",miszerint 2-t vagy 4-t kell felhúznia a másiknak.


A játék arról szól ,hogy kiosztasz nemtudom mennyi lapot emberenként,és vagy az aktuális színt vagy az aktuális számot vagy épp az aktuális szín aktuális számmal ellátva. Vannak a fekete hátterű kártyák a színválasztó és a 4et kell felhúzni a soron következő játékosnak kártyák, ezek bármikor kijátszhatóak, egymásra rakhatóak.


[link]


Itt van nagyvonalakban.

2012. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt olvastam a játék leírásban, hogy ha valakinek elfogy a lapja, akkor a többiek lapjainak az értéke lesz a nyertes pontja! Az nyer akinek a legtöbb pontja lesz! De azért köszönöm a választ!
2012. júl. 14. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igenigen..ez igaz, de ez csak a végén van, tehát erre gondoltál:) ha nem is tudsz angolul, olyan alapszavakat ír az útmutató, hogy beütöd a keresőbe kidobja, az értéket meg a tájékoztatón megtalálod. Mi sosem "pontra" játszunk, ezért nem tudom az ilyesmiket:) Ha nagyon nem boldogulsz az angollal ,akkor beütöd a google fordítójába, ott kiad valamit, azt átmagyarosítod és kész:)
2012. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. júl. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!