Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy az Arma2 Dayz mod,...

Nem megy az Arma2 Dayz mod, mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Felraktam az eredeti Arma 2-t és az Operation Arrowheadot, amit letöltöttem(teljes játék). Az a gondom, hogy a '@DayZ'-t nem látom a jobb felső sarokban, mikor elindítom az OA-t.(így ugye nem is tudok vele játszani) Pedig csináltam az Arma/OA mappába @DayZ mappát, abba pedig Addons nevűt is, és abba tettem a mod-hoz a kicsomagolt fájlokat. Az OA exe-nél a 'Cél'-hez odaírtam pluszba, hogy ' -mod@DayZ -nosplash'.

Mit rontottam el? Ráment kb. egy délutánom erre...



2012. júl. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

-mod=@DayZ


kihagytad az egyenlőségjelet

2012. júl. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak itt hagytam ki.

Már sikerült megcsinálnom, hogy lássam a @DayZ-t a jobbfelső sarokban. De most ha csatlakozni akarok egy szerverre, vagy a DayZ SP-t akarom elindítani ezt írja ki: You cannot play/edit this mission; it is dependent on downloadable content that has been deleted cacharacters_pmc

2012. júl. 15. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs felpatchelve a játék?
2012. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.52-vel van.
2012. júl. 16. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs, hogy ilyen soká írok


a jelenleg legfrissebb játékhoz a következőket kell felraknod:


OA 1.60 patch. itt megtalálod:


[link]


erre az 1.62 RC3 (95248) beta patch:


[link]


végül pedig a legfrissebb DayZ (per pillanat 1.7.2.3)


[link]


(ha minden megvan, beléptél a játékba és látod a szerver listát, javaslom, hogy alul nyomj rá a filter-re és a host-hoz írd be, hogy 95248. így csak azokat a szervereket mutatja amin ugyanaz a verzió fut mint ami neked van. (azaz jelenleg a legfrissebb))


van, hogy naponta két új OA beta verzió is kijön. innen mindig leszedheted a legfrissebbet:


[link]

2012. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ki is jött a stabil 1.62. többé nem kell szenvedni a béta patchekkel. 1.60 után egyből ezt rakd fel:


[link]

2012. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!