Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tippek? Mit csináljak ha...

Blaníííí kérdése:

Tippek? Mit csináljak ha unatkozok? Hol keressekolyan embereket mondani akiknek van fölösleges posztere? Hol keresek olyan oldalt ahol olcsón lehet venni posztereket?

Figyelt kérdés

Mostanába vakáció alatt elkezdek néha unatkozni,a gépet,tv-t hamar megunom.Filmet is nézek,sorozatokat is de azt is meglehet unni egy hamar.... Olvasok is,de 310 oldal után kifolyik a szemem.:D:D:D.(na,jó nem:P)..

Mit csináljak? segítsetek hátha tudtok valamit is ti is..

Ami érdekel:Sztárok(harry potter minden mennyiségben)

Köszönöm előre is!



2012. júl. 14. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Öööö... van közeli ismerősöd aki ugyanúgy szereti a Hp-t mint te? Van egy nagyon hülye ötletem. Harry Potter szerepjáték. Akár egyedül is megy...

Van egy másik ötletem is, ha unatkozol mozogj! Vissza térve a harry potter szerepjátékhoz, úgy gondoltam, hogy pl.: ha lány vagy és van egy fiú ismerősöd aki szereti a hp-t akkor te vagy Hermione, ő pedig mondjuk Ron és hp történeteket játszotok. Tudom, hogy hülyeség, de legalább sokat lehet nevetni. Poszter ügyben pedig hp sztárokról sosincs fölösleges poszterem de, szívesen adok.

2012. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,kipróbálom.!!! :)
2012. nov. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!