Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AZ miért lehetséges hogy a...

Motoregér00 kérdése:

AZ miért lehetséges hogy a Minecraft-ban?

Figyelt kérdés
A Minecraft-ban ha megcsinálom a könyvespolcból készült szobát a közepén a varázslóasztallal besötétítek meg minden akkor beteszem az eszközt akkor mutatja a különböző varázslatokat de nem "élnek" nem tudom rendesen használni csak egyszer sikerült varázsolni egy kőkemény 2-es szintűt mit tehetek hogy rendesen működjön?
2012. júl. 15. 16:07
 1/7 anonim válasza:
Mert nincs elég tp-d.A tp-t szörnyek ölésével,vagy varázsitallal tudsz szerezni.Vagy ami egyszerűbb,creatívba átmész(gondolom van toomanyitems-ed)és ott végtelen tp van:D
2012. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyi azaz annyi tp. ami kellene?
2012. júl. 15. 16:13
 3/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:
sok. nagyon sok. fejlődnöd kell. nekem a legnagyobb szintű eddig 63 tp-t igényelt
2012. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 idfdfgdfh válasza:

Mar elnezest, kedves elottem szolo, a legnagyobb enchant 50 level-t igenyel, de most 1.3-ban a maxot limitaljak 30-ra.

Tehat 50lvl-nel nem erdemes tovabb fejlodni.

2012. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wolfenstein2000 ***** válasza:

jaaaaa... nemmondtam hogy modot használtam xD

de amúgy igaz

2012. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mátyás3 ***** válasza:
így van ahogy előttem írták, az a kis zöld szám ott a szivek meg a kaja környékén középen mutatja mennyi xp-d van, enchantolásnál csak akkora, vagy kisebb számú enchantingokat váalszthatsz csak.
2012. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

És további jó játékot.

2012. júl. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!