Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felelsz vagy Mersz? Feladatok?...

Felelsz vagy Mersz? Feladatok? Bajban vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy a baj az osztály kedvenc játéka a felelsz vagy mersz és én adom a legkönnyebb feladatokat.Sőt a feladataim még csak nem is cikisek.De nem jut eszembe semmi egyéb a póló levételen meg a sporti dolgokon kívűl.Nagy szexuális dolgokra egyáltalán nem gondolok maximum a puszi az is csak arcra esetleg szájra.De azon kívül nem igen tudok jó feladatokat.A kérdésekkel pedig tele vagyok.Szóval rá kéne gyúrnom a feladatokra is.


Szóval aki tud jó feladatokat az írjon!


Ja itt van egy durva feladat szerintem ez brutális már.Az egyik fiú adta egy lánynak az egyik menő fiú aki mindig mer:


A csaj tegyen a bugyijába 1 jégkockát és hagyja elolvadni!


Hát ez elég durva de még durvább hogy néhányan még kontrázták is.Több jégkockával máshova is.


Szóval aki tud írjon olyan normális de azért durva vagy ciki feladatokat.Köszönöm előre is.


A játékot 12 évesek játszák meg pár 11 és 2 13 éves barátnő.



2012. júl. 15. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jegkocka a bugyiban-tol keményen még lehet fázni veszélyesen...
2012. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amikor én voltam annyi, nálunk a fiúknál az volt a divat a felelsz vagy merszben, hogy bekevertek valami undorító, de azért nem mérgező kajákból és üdítőkből összeállított valamit és azt valakinek meg kellett innia.

Volt, hogy az egyik osztálytársam hányt tőle.

Elég kegyetlen feladat, de nálunk élvezték.

2017. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!