Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 3-at szeretnék...

Play Station 3-at szeretnék vásárolni a közeljövőben. Tudnátok ajánlani nem használtan jó csomagokat?

Figyelt kérdés

Mennyi teljes játék fér rá egy 160Gb-ra és egy 320Gb-ra?

Milyen játékokat ajánlotok hozzá?

Hol érdemes venni?

stb...


Előre is köszi a válaszokat:)



2012. júl. 16. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én itt vettem: [link] 320-ast vettem de még nem próbáltam ki,hogy mennyi fér rá.Van rajta 4 film 2 játék meg sok zene:).

Játék:Max Payne 3,

Mass Effect 3,

Journey,

Virtua Fighter 5 Final Showdown,

Jak and Daxter Collection -ezt ps2-n is nagyon csíptem.

Infamous 2,

Gran Turismo 5 Platinum

Ace Combat: Assault Horizon

2012. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)


Ps2-es kontrollerrel gondolom nem működik...

2012. júl. 16. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell hozzá venni egy átalakítót (anno ~1k-ért vettem vateráról) és már megy is, de nem az igazi, miután hozzászoktam a PS3 joyhoz eléggé zavart a PS2-es.


Nekem 120 gigás van, letöröltem minden filmet és képet, és most az Instant Game Collection-ös játékok alig fértek fel rá (végül sikerült az összes játékot letölteni + van még egy 8-10 gigás játék rajta régről).

Ez 20 játékot jelent, de ebből van pár mini játék aminek darabja max 300 mega, de a lényeg, hogy elfér rajta sok játék, Infamous 2 ami grafikailag meg minden szempontból nagyon ott van 15 giga hely kell).


Az exkluzív játékokat ajánlom: Uncharted, Killzone, Resistance, Gran Turismo 5, Metal Gear Solid 4 (ráadásul lassan trófeatámoagtással), Demon's Soul, God of War, LittleBigPlanet, Infamous, Heavy Rain, amire meg várni kell: The Last of Us, Beyond: Two Souls.

Helyedben az exkluzívokkal kezdeném, mivel ezek a jelen konzolgeneráció legjobbjai, meg ezért érdemes PS3-mat venni.

Utána játszanék csak multiplatform játékokkal.


Vagy platinumshop-ba, vagy konzolvilag-ba vedd meg, két legmegbízhatóbb bolt.

És ha olcsóbban akarsz PS3-mat venni várj pár hetet (max 1-2 hónapot) a super slim kiadásra, olcsóbb PS3 lesz, valószínűleg 50k körül lehet majd már kapni.

2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm.

Hát nekem a közeljövő az 1-2 hónap szóval...

mért, miben olyan sokkal másabb a két kontroller?:O

2012. júl. 16. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A hármasban van gyroscope amit az exclusive játékok használnak. Bár nem tudom hogy a kettesben van-e de nem hiszem.
2012. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A SIXAXIS-t egyébként nem csak exkluzív játékok használják, pl. GTA IV-ben is van, de nem a SIXAXIS hiánya miatt volt furcsa PS3 után a PS2 joystick-ja.

A hátsó gombok a PS2-nél "fixek", míg PS3-nál másabb a kialakítása, és másabb a fogása is.

2012. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. júl. 19. 13:17
 8/8 anonim válasza:

Hali :)

Nekem PS3 Slim van 320 gigás

Az, hogy mennyi fér rá hát az jó kérdés

Most volt rajta vagy 12 játék ami fullon volt (max kiadású)

és még így is volt 255 giga helyem

Tehát sok hely. Megéri a 320as kiadás

Igaz jobban járnál tényleg ha kijön a SuperSlim abban 500 gigás kiadású is lesz és nem lesz drágább a mostaninál kb 70k-ra tippelek

Játékok, amelyeket ajánlok :

Egyértelműen exclusive a legjobb rajta !!! :)

Legjobb (számomra) God of war minden része, de főlleg a 3. üt vág mindent elnyom az ellenkező platformon kinézetre játékmenetre egyaránt és a története, ha odavagy a görög mitológiáért akkor repesni fogsz

Akkor további játék : Unchearted --- Gyönyörű grafika jó hangulat

Infamous --- eszméletlen jó ha hősként szintte már isteni erővel akarsz városban bóklászni és gyakni

Killzone --- amit az xboxos Halo sorozat ellenjének terveztek, egy nagyon jó fps ami már move -al is játszható és fegyverrel a kézben írthatod a helghastok hadát :)

Resistance ha egy idegen faj ellen akarsz nyomulni mert azok gonoszan elfoglalják a földet , de vannak spéci fegyvereid meg az övéik is amikkel szembeszálhatsz velük

Persze még van egy pár jó játék de ezek a legkiemelkedőbbek az exclusivok közül amelyek most eszembe jutnak


Multi konzol név : Vanquish --- ha olyan játékkal akarsz játszani ami sokban helyettesítheti a gears of war nevű xboxos fedezék harcos játékmenetet


Remélem segíthettem

2012. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!