Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban hogyan lehet...

A Sims 3-ban hogyan lehet lovagolni és ugratni? :O Próbáltam, de sehogy sem sikerült.

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Ha megvan a pets akkor tudsz. :P Csinálj vagy vegyél lovat és az emberrel kattints rá. Ott lesz valami ilyesmi: ló meglovagolása ha jól emlékeszem, de ha nem akkor az a lényeg hogy valami ilyesmi. Akkor felszáll a lóra. Ha ugratni akarsz vagy vegyél akadályt vagy menj el egy közeli lovardába. Ott a legkisseb ugratókra kattins, ott tudod fejleszteni az ugratás jártaságot. Ha fejlesztetted már mehetsz is a nagyobb ugratókra.
2012. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megvan. Lovam is van és ugrató is. Csak valamiért ha rákattintok az emberrel akkor nem ad ki semmi ilyent. Én is így próbáltam,de nem. :/
2012. júl. 17. 17:18
 3/4 anonim válasza:
A lóra kell először fölszállni, aztán lehet az ugratóra kattintani, és ugratni
2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még a lóra sem tudok felülni!:/
2012. aug. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!