Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leírnátok nekem néhány jó...

Leírnátok nekem néhány jó classt cod4-be? Akármilyen stílusú lehet az illető a játékból akár csendes gyilkos is :S?

Figyelt kérdés
na szóval kéne néhány ötlet codba classhoz,mindent írjatok e róla :D elsődleges,másodlagos fegyó,ugyebár a repesz gránát,speciális gránát perk 1,2,3 szal minden :Dpls

2012. júl. 16. 16:26
 1/4 Clethcriss válasza:

Assault:

Elsődleges fegyver: AK47 (Attachment nincsen, red-dot szar rá)

Másodlagos fegyver: Deagle

Spec gránát: Stun (mert ugyanúgy vakít, lassít és gyorsabban dobja el, mint a flash-t)

Perk1: Bandolier

Perk2: Sleight of Hand (HC) / Stopping Power (NORMAL)

Perk3: Steady Aim

Ezzel gyakorlatilag egy alap cod-os class-t játszhatunk, ami a skill-en alapul. Gyors, hatékony, minden játékmódban tökéletes. Megjegyezném, hogy több okból érdemes az AK-t választani. A legerősebb automata assault fegyver és bug-os az újratöltése. Hamarabb tele van a tár, mint lejátszódik a tár cseréjének animációja és azt meg lehet szakítani a fegyverváltással. Elindítod a reload-ot, majd a megfelelő pillanatban gyorsan 2x megnyomod a fegyverváltás gombját és kezedben az AK tel tárral. Ugyanez működik az AKU-nál, G3-nál és az MP44-nél is.

2012. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyugi,van töltésmegszakításom :D az r betűn és mindig ak-t használok,de ezt a kombinációt kipróbálom,köszi.Ja utólag kiírnám,hogy nem nézzetek lownak mert codban egész jó vagyok,csak ötlet kell :D :P még jöhet class,ja am válaszoló ment 1 zöld kéz :P
2012. júl. 17. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
red dot nem szar AK 47-re (már annak nem aki tudja úgy használni eredményesen)
2012. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clethcriss válasza:
Promod-ban sincs reddot (alapvetően) így tökfelesleges.
2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!