Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb építgetős game?

Legjobb építgetős game?

Figyelt kérdés

Most jutottak újra eszembe az építgetős gamek, ahogy nézegettem a steamen a nyári akciókat, hirtelen 2 nagyobb game is megtetszett, de nem tudok dönteni. Éppen ezért kérdezném, hogy szerintetek most, vagy közeljövőben mely városmanager, városépítős gamek a legjobbak?

a 2 konkrét darab a cities XL 2012, és a tropico 4 steam edition. viszont nem csak ennek a 2 játéknak az összehasonlítása érdekelne, hanem hogy álltalánosságban a hasonló gamek közül melyik a legszimpibb nektek.

Köszi, üdv.



2012. júl. 17. 07:50
 1/7 ywii válasza:
esetleg próbáltad már a simcity valamelyik részét?
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a társadalmak+kiegészítőjét, nemrosz, de eddig nekem a citi xl tetszik, csak kár hogy iszonyt bugos, és nagyon gagyi a motorja :(
2012. júl. 17. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A Társadalmaknak semmi köze sincs játékmenetben a rendes SimCity játékokhoz, csak egy mellékág, aki egy kicsit is rajongója a sorozatnak, az undorral tekint rá. Próbáld ki a SC4-et, egészen más. Jövő év februárjában meg jön az új SimCity, én azt várom.
2012. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sünike2001 válasza:
Próbáltad már a minecraft-ot?
2012. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi az SC4-nek utánnanézek :D

Amúgy a minecraftal igencsak sokat gameltem, de szerintem semmi köze azzokhoz a típiusú játékokhoz amiket keresek, úgyértem MC-vel, már halálig játszottam magam, valami más játéktípusra vágytam (ettől függetlenül imádom az mc-t és visszatérő játék nálam, de kell néha egy kis vérfrissítés).

Köszi a kommenteket, ha valakinek van még más játéka, várom a kommentet :)

2012. júl. 18. 02:28
 6/7 anonim válasza:
Sims 3 Sims4???
2017. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta kijött a Cities: Skylines és fantasztikusra sikerült. Jelenleg nincs nála jobb ebben a kategóriában.
2017. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!