Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silkroad kockák (inkább...

Silkroad kockák (inkább traderek)! Az új Legend VIII-ban hol tudok szerezni trader zászlót?

Figyelt kérdés
Már végeztem a level 20-as küldetéssel, de egyszerűen nem találom sehol. A hunter, meg a thief ruha mindenhol ott van, de hol a viharban van a trader zászló? A másik meg, hogy trader lovat honnan tudok venni? Meg cuccokat amit átszállítok A-ból B-be? Mert azt se találom... Segítségeteket előre is kösz.

2012. júl. 17. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel még játszanak? ehh... zászlót a hunter academy vagy mi a neve már 1-2 éve nem játszottam trader lovat meg simán a stablenél ott asszem van olyan opció h trade, de lehet teljesen beújították a játékot, nemtom. De nem ajánlom ezt a játékot, ha még csak most kezded, tönkre fog tenni lvl 80 fölött már csak úgy tudsz fejlődni, ha pénzt adsz be mert k.va nehéz. inkább menj vmi privát szeróra errorsoft.net
2012. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 éve kezdtem de annyira felújították hogy borzalmas lett. Mostmár rájöttem. Kivették a trader állatok vásárlását. Ehelyett bejött pár trader skill amivel meg lehet idézni őket. Aztán megszűnt a "traderség" ehelyett vagy hunte, vagy thief lehetsz. Hunter átvette a trader szerepét ami szintén módosult kissé. És 120 lv. lett a max..
2012. júl. 20. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy ez lett a sorsa... bár amióta elkezdtem játszani azt vettem észre, hogy az újítások mindig csak rontottak a játékon.
2012. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!