Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ezt a Fifa 12-őn...

Hogyan lehet ezt a Fifa 12-őn kívül?

Figyelt kérdés

Na a kérdés a következő lenne :


A Fifa 12-be elmentettem a visszajátszásokba videókat... ez minden oké, működnek, a fifa 12be visszatudom nézni viszont a gépemen semmilyen programmal nem tudom megnyitni... megtaláltam őket a Fifa12 mappába meg minden, átmásoltam aztán egyszerűen semmivel nem lehet megnyitni... Semmit nem ír a file végén csak egy ilyen a címe pl : "SavedVideos_2 20120715101617%Torres 5 gól" ... összeakarom vágni de ez anélkül nem fog menni.. valaki ötlet hogy mivel tudom megnyitni ?



2012. júl. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod megnyitni semmilyen progival, akkor is van más lehetőséged. A Fraps nevű progi tökéletes erre.


Dante

2012. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen ezt csinálom már jó ideje hogy fraps-ezek,viszont van 20-30 darab ami kéne a videóba de azokat már nem tudom nagyképernyőn visszanézni és újra felvenni fraps-el.:/:)
2012. júl. 19. 11:37
 3/8 Csori96 ***** válasza:
Milyen kiterjesztésűek a fájlok?
2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leírásba ott van a neve... semmi kiterjesztés, sima file, semmi nincs a végén és semmi ilyesmi.:S
2012. júl. 19. 13:49
 5/8 Csori96 ***** válasza:

Minden fájlnak van kiterjesztése.

Jobb gomb, Tulajdonságok, ha ott nem írja, akkor nézd meg a Total Commander-ben.

2012. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy fájl kiterjesztése : Fájl. ... na ez mit jelent most ?
2012. júl. 24. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
annak tényleg semmi kiterjesztése nincs. simán .file azt kész, és én is szeretném tudni a választ a kérdésre:)
2012. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a Legbosszantóbb az hogy nem lehet nagyképernyőn visszajátszani fifán belül, ezért még utólag fraps-el nem lehet felvenni.:/
2012. júl. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!