Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terraria The destroyer ölés?...

Terraria The destroyer ölés? (többi lent)

Figyelt kérdés
valamiért sehogy sem tudom megölni a destroyert (robotgirnyó) a terrariában, mielőtt fölkelne a nap, és elmenne a boss. mit csinálok rosszul, és milyen fegyvert kéne használni?

#Terraria #Boss #The destroyer
2012. júl. 19. 11:25
 1/10 anonim válasza:
próbáld meg unreal megasharkkal
2012. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de megasharkhoz kell soul of might, amit csak a destroyer tud dobni, addolni meg nem szoktam
2012. júl. 24. 15:21
 3/10 anonim válasza:
szerintem próbáld meg dao of paw-val vagy adamantite karddal, esetleg night's edge. vagy ha varázsló vagy akkor crystal storm.
2012. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
félautomata géppuska nem jó rá?
2012. júl. 26. 10:20
 5/10 anonim válasza:
félautomata fegyver alatt mit értesz? a lényeg hogy lehetőleg olyan fegyverrel öljed ami egy ütéssel többször is belesebez, ugyanis 80.000 hp az sok. ha például dao of pawwal szemből nekitámadsz akár 1000 hp-t is leszedhetsz. a gépfegyverekkel az a baj hogy ha a golyó eltalál valamit többnyire utána már az a golyó eltűnik, és nem tud megint sebezni
2012. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a clockwork assault rifle-ra gondoltam, de azért vannak olyan lőszerek, amik többször sebzik az ellenfelet Pl.: crystal bullet. eddig Adamantite repeaterrel próbáltam kinyírni, de túl korán kelt fel a nap sajna
2012. júl. 27. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére szerintem a destroyer a leggyengébb, és egyben leghasznosabb a mechanicus bossok közül.Én phasesaber-el szoktam nekilátni, 1x-er nem sikerült, amikor nem csináltam arénát.Később ha meg lesz az alapanyag egy...Nem jut eszembe a neve, hárfára.Az a legjobb fegyver ellene, valaki 18MP alatt legyőzte vele.
2012. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 daniel128 ***** válasza:

a megashark-nak mióta kell soul of might,

egyébként én is a assault rifle-t ajánlom (ha sok cuccod van excalibur)

2012. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy le tudd craftolni a megasharkot, kell soul of might
2012. nov. 17. 09:38
 10/10 anonim válasza:
magical harph a legjobb cucc ellene tényleg hihetetlenül gyorsan le lehet győzni vele, kell hozzá hárfa, arany, meg soul of sight.
2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!