Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretne velem Minecraftozni...

Szeretne velem Minecraftozni valaki?

Figyelt kérdés
17 vagyok és szeretnék hasonló korúakkal játszani. Nem akarom, hogy többen legyünk 4-5 embernél, mert amennyiben nekem kell futtatnom a szervert, akadoznánk, ráadásul csak egy kis baráti hangulatú survival játékot szeretnék pluginok nélkül. Csak olyan írjon, akinek van Steamje és hozzám hasonlóan egyáltalán nem tud mit kezdeni magával a napokban, így viszonylag megszakítás nélkül kockulhatnánk :D

#Minecraft #AC/DC #miakakitírjakmég
2012. júl. 19. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugylatszi, h senki se unatkozik :-)
2012. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én jönnek csak kicsit szar az a gép amin a minecraft van :D a steam fogalmam nincs h mi. Ha valami progi amivel beszélgethetünk, akkor inkább ts 3 ( teamspeak 3 )
2012. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod h mi az a steam.. LOL
2012. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szcsödi roland válasza:
valaki jöjön a szerverem re rá megy arra hogy töbjátékosmod szerver hozzá adás és azt ki irja fölrüre hogy minecraft szerver az ip 192.168.1.104 valaki léci jöjön 13:00 tol 21:00 oráig léci
2012. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én jövök minecraftozni full survivalozni stb.. :)

csinálj 1 privát szervert add az ip-jét és jövök. Ezeket írd privátba :)

2015. ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!