Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy hogy tudom előhívni a Star Wars KotOR-ban a cheat kódot? Már fent van a magyarítás ezért nem tudom hogy hova kel menni mit kell nyomni stb. Valaki leírná részletesen hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

a kotorban nem mindenkinél hoza elő a konzolt,de mind1 leírom szövegszerkesztővel megnyitod az swkotor.ini fájlt utána ott megkeresed azt,hogy game options,az alá kell azt beírni,hogy EnableCheats=1,utána a játékban alt+7-el hozod elő a konzolt,ha nem látszik a konzol vakon kell,hogy beírjad a kódokat majd lenyomod az entert,de most nagyon figyelj A KotOR esetében a csalás különösen nem ajánlott!

Néhány kód olyan scripteket is módosít, amik a történet haladását vezérlik!

Külön kiemelném a sérthetetlenség kódot! Bizonyos részeken a történetben nem tudunk továbbhaladni,

ha aktiválva van, így tönkretehetjük játékunkat! szal nem éri meg de ha neked jó így,mindenesetre leírtam,jó gamet :):P;)

2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ömm te a kotor1-et kérded ?^^
2012. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ha azzal gamelsz ott nem lehet asszem,csak a kotor2-ben
2012. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm megkaptam a választ működik is :)
2012. júl. 20. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
oks :)
2012. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!