Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a Sims 3? (többi...

Miért nem jó a Sims 3? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem e Sims 3-at felraktam,patcheltem,crackeltem működött is az Indítópult is elindult... DE letöltöttem mellé a Álomállásokat és azt is felraktam crackeltem stb... Azt írta h a Sims3 kieg. nm kombitionális a Sims3 alapjátékkal és h frissítsem az Indítópultban... Megnyitottam de azt írta h "Hiba történt az indítás során.További információt a Naplóban olvashatsz"

2012. júl. 19. 15:46
 1/4 Csori96 ***** válasza:

Az alapjátékot is crackelni kell a megfelelő verziószámú crackkel. Ha jól tudom az indítópanelen kiírja a verziószámot, de itt is megtalálod: [link] .

Pl.: Ha az Álomállások verziószáma 4.0.87, akkor az alapjáték verziószáma 1.12.7, vagyis le kell töltened az 1.12.7-es verziószámú cracket és crackelned kell vele az alapjátékot.

2012. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az oldalon hol tuodom letölteni a patchet??
2012. júl. 20. 17:49
 3/4 A kérdező kommentje:
+ az a baj h mikor megnyitom az Indítópanelt akkor uge azt a hibát adja ki és a verziószám 0.0.0
2012. júl. 20. 17:53
 4/4 Csori96 ***** válasza:

Az oldalon nem tudsz letölteni semmit, mert az csak egy táblázat. A patcheket pedig nem is kell letöltened, mert a játék automatikusan frissíti önmagát. Neked csak a cracket kell megszerezned.


Az alapjáték és kiegészítők verziószámát meg tudod nézni, a saját főkönyvtáruk Game/Bin mappáján belül, ha megnyitod a skuversion.txt fájlt. Ha megnézted, akkor írd ide le!

2012. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!