Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyenek azok a Warez oldalak?...

Milyenek azok a Warez oldalak? Ahonnan játkokat szoktak letölteni? Mert van aki azt ajánlja!

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sok volt belőlük de mivel ingyenesek voltak így törölték a szolgáltatók az illegális cuccokat szóval elég ratyi volt.Manapság is vannak viszont a legtöbb fizetős ezért nem ajánlom őket.

Mostanság a Torrentes oldalak a menők ami teljesen ingyenes max kérsz egy invitálást valamelyik magyar oldalhoz vagy szétnézel a külföldi ingyenesek között .


Ja amúgy játék letöltéshez nagyon jók a külföldi torrentes oldalak(van belőlük bőven)


Remélem tudtam segíteni.


B.

2009. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen mostmár értem kössz! de ha nem a warez oldalakon akkor honnan tudom megtudni a játékok nevét és olyasmit?
2009. júl. 14. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor pl

[link]

[link]

2009. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha játékismertető oldalakat keresel akkor például:


www.pcdome.hu


B.

2009. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítettetek! az ign-t meg a gamespotot ismerem de a pcdom.hu-t nem! de körülnézek rajta!
2009. júl. 15. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
gamekapocs,pcguru,gamestar ;)
2009. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy nogyon király:www.pirateclub.hu Ingyenes mintent megtalálsz!
2009. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ismerem már tag vagyok régóta!
2009. júl. 21. 20:38
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis csak fél éve! én ismerem a warez-bb.org-t meg a pspiso-t! remélem ezt nem illegális mondani!
2009. júl. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!