Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Origin fiokomat elloptak....

Origin fiokomat elloptak. Tuzfal, virusirto, uj rendszer, nem mentem sehova fel ahonnan ossze szedhettem volna vmit, eros jelszo. Nem ertem hogy tortonhetett rengeteg penzembe kerult az origin. Ti mit tennetek ilyen helyzetben? Nagyon magam alatt vok

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
support te észlény
2012. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el, kinek adtad meg a jelszavadat.


A legtöbb jelszólopás nem kémprogrammal és hasonlókkal történik, hanem a leggyengébb láncszem felhasználásával - az emberrel. Legnagyobb eséllyel valamelyik "barátod" volt kedves, és felhasználni a jelszavadat.

2012. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi majd felkeresem a supportot az a baj hogy mar 2eve van naluk jatekom es csak en hasznalom meg folyamatosan koltok ra, nem vagyok amator, azert is ertetlenkedek hogy tortenhetett meg
2012. júl. 20. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
90% hogy egy haver műve.
2012. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!