Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas (PC) játékban...

GTA San Andreas (PC) játékban nem látszanak az emberek, mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Vagyis maga az ember látszik csak éppen úgy ,hogy pl házban full fekete kint a szabadban pedig világos kék . És nem csak az én emberem ilyen hanem az összes ember..

2012. júl. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a géped? Lehet nem bírja! Vga driver friss? Ha tört játék, lehet hibás..sok oka lehet!
2012. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régi a gépem, de régebben is játszottam vele akkor nem volt semmi probléma. Ahonnan letöltöttem ott nem írt senki olyat ,hogy ehhez hasonló problémája lenne..Már legalább 4x újratettem de még mindig ugyan olyan..
2012. júl. 20. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld felfrissíteni a vga illesztőprogramot szerintem
2012. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagynehezen találtam egy frissebb drivert azzal most jó lett.De amúgy égebben is ugyan azzal az driverrel tettem fel a videókártyát mint most, akkor ment..De a lényeg hogy jó lett , köszi a válaszokat!:D
2012. júl. 25. 16:05
 5/5 krisi22 válasza:
Honnan lehet letölteni törten?
2012. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!